Szlak serca

Zachęcam wszystkich do sięgnięcia książkę pt. "Szlak serca" autorstwa @stykalamagdalena.

Za egzemplarz dziękuję Wydawnictwu Bookedit oraz @stykalamagdalena

"Szlak serca" to opowieść o historiach niezwykłych kobiet, o wyborze właściwych ścieżek w życiu, o losach polsko-ukraińskich młodych ludzi: Daniła, Igora, Oksany, Wiktora i Andrija.

Historie zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami, gdzie pojawiają się bohaterowie. Ich oczami poznajemy Wrocław, Lwów, Kraków, przepiękne Bieszczady, a także tropikalną Gujanę Francuską. Każda postać ma swoją niesamowitą, tajemniczą historię.

Martyna jako młoda dziewczyna przyjechała na wakacje w Bieszczady z rodzicami, poznaje Daniła, prostego chłopaka spod ukraińskich Sianek. Zakochuje się, spędzają ze sobą dwa tygodnie we Lwowie, po czym wyjeżdża. Wybiera lepszy świat, wspaniałą przyszłość jaką planował dla niej ojciec. O czym dowie się Danił po 20 - stu latach, gdy spotka się z Martyną?

Amelia, która miała poukładany świat, wspaniałą rodzinę, dostatnią i bezpieczną egzystencję nagle dowiaduje się o zdradzie męża i wyjeżdża w Bieszczady. Droga w górach zastępuje każdą terapię. Czy Amelia wróci do męża? Czy się pogodzą?

Sonia, która trudniąc się sprzedawaniem własnego ciała marzy o wyjeździe do Francji z ukochanym Andrijem, walczy o szczęście i przyszłość. Co wydarzy się na lotnisku we Lwowie?

Karolina, która boryka się z emocjami, zakochana bez pamięci w Wiktorze, żołnierzu Legii Cudzoziemskiej, pochodzi ze starej krakowskiej rodziny z tradycjami, od pokoleń zajmującej się nieruchomościami. Jej okrutną konkurentką jest Legia, która dla Wiktora jest wszystkim, co ma. Czy Wiktor porzuci Legię i zostanie w Krakowie z Karoliną?

Daria, obarczona ciężarem rodzinnej tajemnicy, czy w końcu ją pozna?

Ula, silna i delikatna, swojego anioła spotyka w Bieszczadach, gawędziarza Kazika, dzięki niemu odzyskała wiarę i nadzieję w siebie. Czy wygra z chorobą?

Zdecydowanie warto poznać niezwykle losy bohaterów, poczuć dreszczyk emocji i odnaleźć w nich cząstkę siebie. Każdy z nas ma swój bagaż doświadczeń, książka daje wskazówki z kim go unieść by było nam łatwiej iść przez życie. Lekturę czyta się bardzo dobrze, opowieści są łagodne i odważne, pełne uczuć i namiętności oraz rodzinnych tajemnic, które z pewnością wciągają czytelników w książkę 😉. Wielkie gratulacje dla autorki @stykalamagdalena za stworzenie doskonałych postaci oraz przepięknie opisanie szlaków Bieszczad. Polecam 🔥 wszystkim tę niezwykłą lekturę.

Informacje dodatkowe o Szlak serca:

Wydawnictwo: BookEdit
Data wydania: 2021-12-01
Dodał/a opinię: Czytajka93

Tagi: Historie kobiet

Zobacz opinie o książce Szlak serca

Kup książkę Szlak serca

Grunt pod nogami
Magdalena Stykała0
Okładka ksiązki - Grunt pod nogami

"Grunt pod nogami" to pełna prostoty i optymizmu opowieść o ludziach. O życiu w wymiarze szlaku, gdzie czasem pojawiają się przeszkody, kamienie, a nawet...