Szmal pachnący ziołem

Książka tylko utwierdza w przekonaniu jak nieprzewidywalne jest życie. Jednego dnia wiedziesz nudny żywot, a następnego - wydarzą się coś, co wydawałoby się nigdy nam się nie przydarzy. Chyba każdy z nas co najmniej raz w życiu był w takiej sytuacji, nieprawdaż? Dlatego tak łatwo można utożsamić się z Waleria, z tym co przeżywa, z czym walczy.
Znajdziemy tu też nieznany dla większości z nas świat marihuany, opisany bardzo ciekawie. Nigdy do tej pory nie zastanawiałam się i oczywiście nie wiedziałam jak wygląda taka hodowla, ale autorka bardzo wyczerpująco to opisała.
Podsumowując, powiem tak, przygotuj sobie wygodne ciche miejsce, przekąski, krople do oczu i lampkę wina, a dopiero wtedy otwórz książkę i daj się wchłonąć całkowicie w perypetie bohaterów. Gwarantuje, że nie oderwiesz się, dopóki nie skończysz. Czyta się łatwo i przyjemnie. Dlatego polecam tę książkę również na wakacje.
Uwaga! W książce są naprawdę niezłe sceny erotyczne ;)

Informacje dodatkowe o Szmal pachnący ziołem:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2022-12-15
Dodał/a opinię: alsebtom

Zobacz opinie o książce Szmal pachnący ziołem

Kup książkę Szmal pachnący ziołem

Szmal pachnący koksem
Ewelina Pałecka0
Okładka ksiązki - Szmal pachnący koksem

Kontynuacja powieści Szmal pachnący ziołem. Zmęczona sześcioma latami prowadzenia nielegalnych interesów Waleria ma nadzieję, że wreszcie odnalazła w...