Sznyta

●Przerażająca, wstrząsająca historia o psychopatycznym, bezwzględnym i przebiegłym mordercy, który rzuca wyzwanie podkomisarzowi Adrianowi Pergowi.

Pewnego grudniowego dnia Adrian Perg znajduje za szybą swojego auta kartkę z rymowanką:
"Czary mary, zginiesz, mały".
Na dodatek zostają odnalezione zwłoki zamordowanego chłopca. Całe ciało jest w licznych sznytach, a na plecach została wyryta dziecięca rymowanka. Adrian Perg razem z partnerem aspirantem Iwanem Brzostkiem oraz starszą sierżant Natalią Merc rozpoczynają skomplikowane śledztwo.
Dlaczego morderca okaleczał niewinne dzieci?
Dlaczego poinformował Adriana o swojej zbrodni?
Kim okaże się morderca?
Przekonajcie się sami czytając tę książkę.

Wow! To jest idealna książka dla fanów mrocznych historii. Autor nie boi się poruszać trudnych tematów. Przemoc domowa, porwania, molestowanie dzieci, narkotyki, morderstwa, choroba psychiczna.
"Sznyta" to bardzo intrygujący i wciągający kryminał. Fabuła z dynamicznymi i nieoczekiwanymi zwrotami akcji. Świetne dialogi.
Bardzo dobra kreacja bohaterów. Misternie utkana intryga. Zagmatwane śledztwo. Autor potrafi budować napięcie i manipulować czytelnikiem. Wodzi nas za nos podrzucając fałszywe tropy. Autor zabiera nas do Łodzi, po której grasuje pedofil i morderca. Podczas czytania czuć niepokój towarzyszący bohaterom, bo nie wiadomo kiedy ten psychopata ujawni się i co jeszcze wymyśli. Dosłownie czuć jego oddech na plecach. Ciarki przechodzą po plecach.
Ostrzegam, że sceny molestowania dzieci, gwałty i tortury są dosyć brutalne, przerażające i szokujące. Ciśnienie podnosi się czytelnikowi.
Ja przewracałam kartkę za kartką, by rozgryźć kto jest mordercą, ale do samego końca nie udało mi się. Najlepsze, że on jest tuż obok. Autor zaskoczył mnie.
Gwarantowane emocje i mocne wrażenia. Nie odłożycie tej książki dopóki nie dorwiecie mordercy.
Polecam gorąco, bo jest to najlepszy kryminał jaki przeczytałam w tym roku.
Chętnie sięgnę po inne tytuły tego autora.

Informacje dodatkowe o Sznyta:

Kup książkę Sznyta

Proroctwo
Adam Widerski 0
Okładka ksiązki - Proroctwo

Czy urlop może zmienić się w koszmar? Takiego dylematu nie mieli komisarze Piotr Krzyski i Łukasz Majski, kiedy udawali się wraz partnerkami do ośrodka...

Odwyk
Adam Widerski0
Okładka ksiązki - Odwyk

Łódź, środek lata, upał i tylko pozorny spokój. W renomowanej klinice leczenia uzależnień zostają znalezione zmasakrowane nagie zwłoki.Ofiarą...