Szyfr magii

Lubicie fantastykę? Ja jako wierna fanka J.K. Rowling jestem bezwarunkowo zakochana w magii! Jeśli myślicie podobnie jak ja, to podejrzewam, że ta książka przypadnie Wam do gustu.

Alicja to kobieta po 30stce, która po rozwodzie postanawia porzucić dotychczasowe życie i przeprowadzić się do domu na wsi, gdzie spędzała dzieciństwo. Wydawać by się mogło, że w Starych Łąkach wszyscy czekali na jej powrót, szczególnie tajemniczy Sam...

Jednak żeby Was nie zmylić, ta historia nie ma nic wspólnego z Potterem! Autorka właściwie połączyła kilka gatunków literacki i trzeba przyznać, że zrobiła to zgrabnie i z klasą. Romans przyprawiony szczyptą tajemnicy i magii. Cała historia poprowadzona jest gładko i spójnie. Warto dodać, że to debiut Pani Izabeli, za co należą się szczególne wyrazy uznania.

Z przyjemnością zauważyłam, że Autorka wyróżnia się kreatywnością i silną wyobraźnią. Fabuła płynie w bardzo przyjemny sposób - nie nudzi, ale też nie grozi nam migrena od przedawkowania informacji. Jest miło, ciepło, magicznie i przyjemnie - czego chcieć więcej?
Książka szalenie mi się podobała i czekam z niecierpliwością na cześć drugą!

Informacje dodatkowe o Szyfr magii:

Wydawnictwo: Novae Res
Data wydania: 2023-02-09
Dodał/a opinię: chaotyczna_

Zobacz opinie o książce Szyfr magii

Kup książkę Szyfr magii

Opowieści o kolorach