Szymon & Liliana

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2021-12-06
Kategoria: Romans
Dodał/a opinię: Karolina Wawrowska

Kinga Pitra „Szymon & Liliana”

Przystojny student o imieniu Szymon nie stroni od imprez i wiecznych podrywów. Na uczelni krążą plotki na jego temat. Ale nie bez powodu tak się zachowuje. Chłopak boi się zaufać i stworzyć prawdziwy związek. Na swojej drodze spotyka Lilianę. Dziewczyna jest inna niż wszystkie kochanki. To spokojna, nieśmiała i pilna uczennica. Jej urok osobisty nie pozwala Szymonowi o sobie zapomnieć. Przypadkowe spotkanie przerodzi się w coś, o czym nigdy, by nawet nie pomyśleli. Ta dwójka skrywa tajemnice... Jakie? Czy otworzą się na miłość? Szymon i Liliana przeszli w życiu bolesne chwile. Nie łatwo im się pozbierać. Jak sobie poradzą? Musicie sami się przekonać. 😉

„(...) O dziewczynie, która skradła mi serce mimo, że tak bardzo przez te lata się przed tym broniłem, że zapomnę o dziewczynie, która nie potrafiła mi zaufać.”

Czytało mi się przyjemnie. Autorka serwuje nam co rusz jakąś intrygę. Mimo, że książka liczy tylko 226 stron, to sporo jest wątków, które zaciekawią i wzruszą czytelnika.

Niestety, muszę wspomnieć o korekcie, która tutaj zawaliła... 😏 To jest jedyny minus jaki wypatrzyłam, bo historia jest świetna. Oto jak dwoje ludzi zmaga się z trudną przeszłością, by wspólnie dotrzeć do szczęścia.

Tagi: bóg

Zobacz opinie o książce Szymon & Liliana