Taniec z przeszłością

Na wstępie pragnę podziękować Wydawnictwu Świat Książki za udostępnienie egzemplarza do recenzji. Jedną z pierwszych osób, które poznajemy na kartach powieści jest Renata, rozwiedziona kobieta, która zajmuje się dosyć apodyktyczną, obłożnie chorą matką... Po śmierci kobiety Renata pozostaje sama w pustym mieszkaniu wraz z duchami przeszłości, właściwie bez jakiegokolwiek własnego życia, ponieważ całe dotychczasowe było praktycznie całkowicie podporządkowane matce, za to z niespełnionymi marzeniami... Następnie poznajemy wnuczkę Renaty, Anielę, która po zdaniu matury chce studiować psychologię i w związku z tym interesuje się różnorakimi teoriami psychologicznymi. W ten właśnie sposób natrafia na tę dotyczącą ustawień rodzinnych Hellingera... Kwestia ta wzbudza od początku w Anieli juniorce ogromne zainteresowanie, które jeszcze bardziej wzmaga się, gdy od pogrzebu prababci, również Anieli, dziewczynie zaczynają śnić się koszmary... Sny te są odzwierciedleniem wydarzeń z przeszłości, w których Aniela juniorka z całą pewnością nie brała udziału, gdyż dotyczą one młodości jej prababki... Gdy owe koszmary się nasilają Aniela juniorka wraz z Renatą decydują się wziąć udział w jednym z takich ustawień rodzinnych, gdyż upatrują w nim sposób na rozliczenie się z przeszłością... W powieści ukazana została kwestia tego, jaki wpływ na naszą teraźniejszość ma przeszłość naszej rodziny... Jest to historia pełna emocji, którą czyta się z zapartym tchem!

Informacje dodatkowe o Taniec z przeszłością:

Wydawnictwo: Świat Książki
Data wydania: 2013-09-11
Dodał/a opinię: ksiazkowo_czyta

Zobacz opinie o książce Taniec z przeszłością

Kup książkę Taniec z przeszłością