Ten, którego pragnę

Tom 2 cyklu Bishop Brothers

👩‍⚕️👩‍⚕️👩‍⚕️Recenzja👩‍⚕️👩‍⚕️👩‍⚕️

"Ten, którego pragnę" - Kennedy Fox

Jak tylko zobaczyłam okładkę z tym seksownym lekarzem, to już widziałam, że muszę ją przeczytać. A jak opis okazał się tym co lubię, to już bez dwóch zdań musiałam ją mieć. I powiem Wam, że to był strzał w dziesiątkę. Książka była cudowna i pochłonęła mnie całą.

Emily jest młodą lekarką, która cały czas musi udowadniać swoją wartość i to, że swoją karierę zawdzięcza samej siebie, a nie dzięki sławnemu ojcu.
Jest także bardzo odważna i silną kobietą z ciętym charakterem. Umie się odezwać kiedy coś jej nie pasuje. Ma w sobie także wrażliwość, delikatności i troskę. Od razu można ją polubić, bo jak nie lubić kobiety, która mści się na zadradzającym facetem, zabierając mu ubrania 🤣🤣
Pomimo, że jej życie wydaje się poukładane i idealne, to wcale takie nie jest. Dużo w życiu przeszła, ale stara się iść dalej i być sobą.

Evan to piekielnie seksowny lekarz. Ma mocny charakter z nutką dominacji. W końcu lekarz musi mieć nerwy ze stali a przy ratowaniu życia nie ma czasu na rozmyślania. Trzeba działać i szybko podejmować decyzje. Taki sam jej w pracy jak i w życiu prywatnym. Pomimo żelaznej maski, którą przybiera jest także bardzo romantyczny, opiekuńczy i troskliwy. Kolejny facet, który może zostać książkowym mężem 🤣🤣
Życie też go nie oszczedzało, ma swoje traumy z którymi musi się zmagać na codzień.

Ich relacja zaczęła się w dość nie typowy sposób, ale nie ważne jak, byle by to pozwoliło na bycie razem. Nie zabraknie przekomarzanek, które nasycone są erotyzmem, rozmów, które zbliżają, romantycznych randek, na które każda kobieta chciałaby iść oraz wsparcia, w sytuacjach trudnych i bardzo bolesnych.

Czytając kilkadziesiąt stron, myślałam, że książka będzie miała charakter słodko-namiętny, z wieloma docinkami, ale nic bardziej mylnego. W pewnym momencie nadchodzą czarne chmury, które dają takiej adrenaliny, że serce zamiera, z drżącymi dłońmi przekręcałam kolejne kartki, bo bałam się tego, co może się wydarzyć.

Na dodatek autorki pisząc sceny intymne potrafią tak podkręcić atmosferę, że w dzisiejszy zimny dzień, czuć tylko gorąco. Były napisane że smakiem i dużą nutką pikanterii.

Na uwagę zasługują także relacje rodzinne całej rodziny Bishop, które były wręcz niezwykłe. W ich relacjach było czuć ciepło, rodziną tradycje a przede wszystkim miłość. Bracia pomimo, że cały czas serwują sobie mnóstwo docinek, to i tak czuć ich wielką braterską miłość. Każde z nich wskoczyło by za sobą w ogień. Tak miłej atmosfery dawno nie czułam w książkach.
Książka pokazuje nam także świat lekarzy. Jest on bardzo trudny, każda decyzja jest podejmowana na poczekaniu i od razu powinna być dobra, bo życie ludzkie jest strasznie króche.
Historia zawarta w tej książce jest momentami słodka, namiętna, zabawna ale także pełna adrenaliny, bólu i cierpienia. Taka słodko-gorzka historia.
Z którą czas nigdy nie będzie stracony. A zakończenie domaga się od razu kolejnego tomu.
Gorąco polecam 🔥🔥Nie zawiedziecie się, bo z tą dwójką czas płynie błyskawicznie i niebywale przyjemnie❤️
10/10🔥

Informacje dodatkowe o Ten, którego pragnę:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2021-04-28
Tytuł oryginału: Needing Him
Tłumaczenie: Karolina Stańczyk
Dodał/a opinię: glinka_54_czyta

Tagi: Romans współczesny bóg

Zobacz opinie o książce Ten, którego pragnę

Kup książkę Ten, którego pragnę

Ten, którego szukam
Kennedy Fox0
Okładka ksiązki - Ten, którego szukam

John Bishop nie jest typowym samotnym ojcem. Jest zdystansowany, niecierpliwy i nieporadny. Prowadzenie rodzinnego pensjonatu BB ma pewne zalety...

Ten, którego zatrzymam
Kennedy Fox0
Okładka ksiązki - Ten, którego zatrzymam

Jackson jest dziki, nieobliczalny i pewny siebie. Typowy playboy. W głębi duszy skrywa jednak prawdziwe uczucia do tej jedynej, która skradła jego serce ...