Ten, którego pragnę

Tom 2 cyklu Bishop Brothers

Oooo tak!!!! Takie książki to ja mogę brać w ciemno. I Kennedy już wpisała się na listę moich ulubionych autorów. A dlaczego??

Daję jej ogromnego plusa za wątek medyczny, Teksas i ranczo... O tak, to ja lubię najbardziej. Kowbojki w ruch i wchodzimy.

Wesele. Jedna upojna noc, bez zobowiązań. Emily i Evan nie chcieli nic więcej. Żadnych telefonów następnego dnia, żadnych niezręcznych pożegnań. Rano Emily ucieka, zabierając smoking Evana. Zostaje on goły i wesoły. Mieli więcej się nie spotkać. Jednak życie ma dla nich inne plany. O tym przekonają się w poniedziałek.

"Ten, którego pragnę" po prostu wymiata. Jejku jak mi się ona podobała. Jestem nią zachwycona. Nie spodziewałam się tak fajnej historii. Pochłonęłam tę książkę błyskawicznie, inaczej nawet się nie dało. Przepadłam. Styl autorki uwielbiam, jest leciutki jak piórko. Fabuła uzależnia. Oprócz romansu było tutaj pełno śmiechu. Bardzo podobały mi się szpitalne perypetie bohaterów. Świetne dialogi. Fajnie, że znalazł się tutaj również wątek kryminalny. Dodał książce charakteru. Nie było mdło.

A kreacja bohaterów jest genialna, są wyraziści i charakterni. Uwielbiam ich. Są jaja jak berety.  Para, z którą się nie nudziłam. Było wybuchowo i ciekawie. Jedynym słowem. Działo się, działo. To była czysta przyjemność i z dużą niecierpliwością czekam na kolejne książki autorki. Wiem, że będą świetne.

Zdecydowanie polecam Wam tę serię. Bishopowie po prostu mnie zauroczyli  z Wami będzie tak samo. Zobaczycie. Przygotujcie się na jazdę bez trzymanki.

Informacje dodatkowe o Ten, którego pragnę:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2021-04-28
Tytuł oryginału: Needing Him
Tłumaczenie: Karolina Stańczyk
Dodał/a opinię: Moniskaczyta

Tagi: Romans współczesny bóg

Zobacz opinie o książce Ten, którego pragnę

Kup książkę Ten, którego pragnę

Ten, którego poskromię
Kennedy Fox0
Okładka ksiązki - Ten, którego poskromię

Czy wakacyjna przygoda stanie się przygodą życia? Uroczy przystojniak i dziewczyna po przejściach ­ Alex Bishop i River Lancaster. Bohaterowie tej...

Tylko nie on
Kennedy Fox0
Okładka ksiązki - Tylko nie on

Gdy świat ogarnia pandemia, w kwarantannie rodzi się miłość Cameron to dwudziestodwulatka z wyższych sfer, wychowana w posiadłości St. Jamesów, dziedziczka...