Ten, którego pragnę

Tom 2 cyklu Bishop Brothers

To była bardzo lekka i przyjemna w czytaniu historia. Dokładnie taka, jaką lubię.

Główna bohaterka, Emily po nieudanym związku postanawia wyjechać z miasta. Chce udowodnić, że sama również jest świetnym lekarzem, a nie tylko jej ojciec. Jednak nim zacznie prace wybiera się z przyjaciółką na wesele. Na imprezie jednak szybko zostaje sama, choć nie do końca, bo postanawia ten jeden jedyny raz zaszaleć.

Evan to jeden z synów państwa Bishop. Jest rozczarowaniem ojca, ponieważ postanowił nie zostawać na farmie i tak skończył studia a następnie zaczął prace w szpitalu. Jest profesjonalistą pod każdym względem. Jednak ku nie zadowoleniu płci pięknej nie dopuszcza do siebie żadnej kobiety. Po weselu brata, na którym zrobił coś, czego sam się nie spodziewał, ma pod swoje skrzydła przyjąć nową panią doktor.

Jak zakończyło się wesele dla głównych bohaterów? Oraz kim okaże się nowa lekarka?

Książkę czytało się bardzo szybko i przyjemnie. Autorki stworzyły świetną historię. Bohaterowie są bardzo ciekawymi postaciami. Emily musi ciągle udowadniać, że to, iż jest córką znanego lekarza nie znaczy, że to on jej wszystko załatwia. Sama chce do wszystkiego dojść. Dodatkowo ciągnie się za nią jedna sprawa z przeszłości. Evan trochę zamknięty w sobie pan lekarz, który po pewnym tragicznym wypadku postanawia dać sobie spokój z kobietami. A jeszcze ojciec, który nie akceptuje tego, że syn odszedł z farmy i został lekarzem. Oboje skrywają jakieś tajemnice z przeszłości jednak nie poddają się i idą dalej mimo przeciwnościom losu.

W tej książce znajdziemy zabawne dialogi, odrobine scen erotycznych, urywki z pracy lekarza, ale również nutkę grozy. Zdecydowanie nie nudziłam się przy czytaniu tej historii i z ogromną przyjemnością poznam losy innych członków rodziny Bishop.

Informacje dodatkowe o Ten, którego pragnę:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2021-04-28
Tytuł oryginału: Needing Him
Tłumaczenie: Karolina Stańczyk
Dodał/a opinię: MrsBookBook

Tagi: Romans współczesny bóg

Zobacz opinie o książce Ten, którego pragnę

Kup książkę Ten, którego pragnę

Ten, którego poskromię
Kennedy Fox0
Okładka ksiązki - Ten, którego poskromię

Czy wakacyjna przygoda stanie się przygodą życia? Uroczy przystojniak i dziewczyna po przejściach ­ Alex Bishop i River Lancaster. Bohaterowie tej...

Tylko nie on
Kennedy Fox0
Okładka ksiązki - Tylko nie on

Gdy świat ogarnia pandemia, w kwarantannie rodzi się miłość Cameron to dwudziestodwulatka z wyższych sfer, wychowana w posiadłości St. Jamesów, dziedziczka...