Ten, którego szukam

🔥🔥🔥Recenzja przedpremierowa 🔥🔥🔥

Premiera 07.07.2021 r

"Ten, którego szukam" - Kennedy Fox

Kolejny brat i kolejna historia przepełniona ciepłem rodzinnym i rodzącą się miłością.

Mila, młoda i bardzo dobrotliwa osoba. Wesoła i kochana. Przy cały czas, kiedy zajmuje się malutką jest niesamowita. Całą swoją uwagę poświęca małej. Oddaje jej serce, cieszy się każdym chociażby najmniejszym jej wyczynem.
Nie jest jej mamą ale kocha ją całą sobą. Po za tym jest lojalna, inteligenta i pełna pasji. Całą swoje życie wiąże z nauczaniem dzieci. Czuć, że to jest coś co sprawia jej radość.

John, przystojny i młody ojciec. Traktuje swoją córkę jak największy skarb. Dba o nią, kocha, nie przesypia nocy. Robi wszystko by malutkiej było jak najlepiej. Takiego odpowiedzialnego i kochającego faceta chciałaby mieć każda kobieta. Rodzicielstwo go zaskoczyło ale już od pierwszych chwil ją pokochał i obiecał, że da jej wszystko na co zasługuje. Jako facet jest pełen troski i opieki, chociaż czasami wychodzi z niego niezły dupek.

Ich relacja na początku jest zdystansowana. Relacja pracownica-pracodawca. Z czasem wkradają się uczucia. Wspólnie spędzone dni, rozmowy i opieka nad dzieckiem, zbliża ich do siebie. Miło było patrzeć jak mają się ku sobie i jak w końcu przyznają się do swoich uczuć.

Książka pokazuje, że kiedy się kogoś kocha, to nie jest się egoistą, tylko pozwala aby ukochana osoba spełniała swoje marzenia. Takie wsparcie jest jest ważnym elementem związku, który pozwala aby miłość weszła jeszcze na wyższy etap.

Historia oczarowała moje serce. Miała wszystko co kocham w dobrych romansach. Fabuła niby już znana ale przedstawiona w wyjątkowy sposób, relacja która tworzy się powoli w swoim tempie oraz momenty które rodzierają moje serce, a łza leciała za łzą.
Emocje to podstawa w tej książce, bardzo dogłębnie je poczujecie.

Wyjątkowa jest także cała rodzina Bishopów. Pełna ciepła i życzliwości. Kochają się i wspierają. Nie obejdzie się także od śmiesznych sutacji, które tylko jeszcze mocniej zacieśniają ich więzy.

Gorących scen także nie zabraknie. Takie momenty tylko pogłębiają ich bliskość. Będzie ostro ale także delikatnie.

Tych braci nie można nie pokochać. Kiedy przeczytacie pierwsze zdanie już będzie po Was, bynajmniej tak było ze mną. Seksowny tatuś, kochana niania i słodka dziewuszka, to trio zawojuje Waszym światem ❤❤
10/10❤

Informacje dodatkowe o Ten, którego szukam:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2021-07-07
Tytuł oryginału: Casing Him
Dodał/a opinię: glinka_54_czyta

Tagi: Romans współczesny bóg

Zobacz opinie o książce Ten, którego szukam

Kup książkę Ten, którego szukam

Ten, którego zatrzymam
Kennedy Fox0
Okładka ksiązki - Ten, którego zatrzymam

Jackson jest dziki, nieobliczalny i pewny siebie. Typowy playboy. W głębi duszy skrywa jednak prawdziwe uczucia do tej jedynej, która skradła jego serce ...

Ten, którego poskromię
Kennedy Fox0
Okładka ksiązki - Ten, którego poskromię

Czy wakacyjna przygoda stanie się przygodą życia? Uroczy przystojniak i dziewczyna po przejściach ­ Alex Bishop i River Lancaster. Bohaterowie tej...