Ten, którego szukam

No to jest, kolejny z braci Bishop. Niby taki ułożony, taka cicha woda , a jednak tak zaskoczył w zakończeniu poprzedniego tomu. W sumie nie tylko nas bo i siebie.

John Bishop. Przy swoim bracie bliźniaku wydaje się chodzącym ideałem. Niby nie skacze z kwiatka na kwiatek , nie łamie serc nałogowo jak Jackson ale jednak to jego dziecko zastają na progu domu. Bałam się najbardziej tego, że matka od tak porzuciła te kruszynę ale powody są dość istotne i poruszające. John jest zszokowany tym do czego doszło i przerażony myślą, że nie sprosta roli ojca .

Traf chciał, że z Georgii do Teksasu przyleciała do rodziny Mila. A Pani Bishop dojrzała w niej świetną kandydatkę do opieki nad wnuczką. Ale czy ta młoda dziewczyna zaopiekuje się tylko dzieckiem ?

Książka jest nieco inna od poprzedniego tomu. Nie ma w niej tylu niebezpieczeństw ilu zaznali Evan i Emily. Ale tu mamy też i z nimi styczność jeśli ktoś się stęsknił. Za to nie brakuje emocji. Pięknie jest opisane jak oboje , zarówno John jak i Mila zajmują się maleńką Maize. Strachu również nieco jest ale z jakiego powodu nie mogę zdradzić. Przyznam, że w pewnych momentach , pewne osoby , psują nerwy nie tylko bohaterom.

Chyba poprzedni tom podobał mi się bardziej ale ten też nie jest zły. To lekka książka na miły wieczór, pozwalająca oderwać myśli od problemów i pomagająca się zrelaksować. I już chyba tak tradycyjnie , zakończenie jest zapowiedzią kolejnego tomu, w którym rządzić będzie drugi z bliźniaków - Jackson. Nie wiem jak Was ale mnie jego wątek z Kierą ciekawi niesamowicie. I czuję, że ten Bishop zapewni nam nie mało rozrywki .

A Wy już macie swojego ulubieńca wśród braci Bishop ?

Informacje dodatkowe o Ten, którego szukam:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2021-07-07
Tytuł oryginału: Casing Him
Dodał/a opinię: Marta BONIECKA

Tagi: Romans współczesny bóg

Zobacz opinie o książce Ten, którego szukam

Kup książkę Ten, którego szukam

Ten, którego pragnę
Kennedy Fox0
Okładka ksiązki - Ten, którego pragnę

Evan Bishop jest przystojnym lekarzem. Bezkompromisowym, ponurym, profesjonalnym. Zamiast zostać i pracować na rodzinnym ranczu, Evan złamał schemat...

Ten, którego poskromię
Kennedy Fox0
Okładka ksiązki - Ten, którego poskromię

Czy wakacyjna przygoda stanie się przygodą życia? Uroczy przystojniak i dziewczyna po przejściach ­ Alex Bishop i River Lancaster. Bohaterowie tej...