Ten zakazany

Jak ja lubię takie książki !!!

Nie wiem jak Wy ale ja kocham książki z humorem , przy których problemy odchodzą na boczny tor . Czytając coś takiego , uśmiech na twarzy jest nieunikniony. I w przypadku tej książki śmiać można się już od pierwszych stron.

Bohaterowie wykreowani rewelacyjnie. Dwa zupełnie odmienne charaktery, z pozoru zupełnie do siebie nie pasujące. Jace to biznesmen , mężczyzna bogaty i Serena od pierwszej chwili ma go za sztywniaka. On ją z kolei za wiedźmę lub wariatkę. A ona jest po prostu nieokiełznana i żywiołowa, mówi co myśli albo zanim pomyśli ;)

Przeznaczenie ma w nosie to ile różnic jest między nimi , bo nie dość , że oboje wygrali wycieczkę to jeszcze z niewiadomych przyczyn, przyznano im jeden i ten sam apartament, który zmuszeni są ze sobą dzielić. A co z tego wyniknie ? Oj na pewno nie będzie nudno .

Z pozoru sztywniak okazuje się niewiele mnie złośliwym stworzeniem od Sereny, w wyniku czego atrakcji czytelnikowi nie zabraknie. Ta para wie jak grać sobie na nerwach i doprowadzać się nawzajem nie tylko do obłędu... Bo niewątpliwie ognia i namiętności też nie zabraknie.

Żeby nie było zbyt bagatelnie, przeszłość Sereny wypłynie i namąci między tą dwójką, a może i trójką. Bo i siostra Sereny, Eva nie jest bez winy. Od początku czułam , że będzie z nią problem . Ale co dokładnie się wydarzy warto żebyście sprawdzili sami.

Autorka ma lekką rękę, świetny styl, poczucie humoru takie jakie uwielbiam. Świetnie się bawiłam przy tej książce i jeżeli szukacie lektury na miły wieczór uważam, że ta będzie idealna. Zdecydowanie poprawi Wam humor .

Polecam

Informacje dodatkowe o Ten zakazany:

Wydawnictwo: WasPos
Data wydania: 2021-10-12
Dodał/a opinię: Marta BONIECKA

Tagi: erotyka rumunia wycieczka bogactwo różnice horoskop ZABAWA tenzakazany wzruszajace wartosciowe

Zobacz opinie o książce Ten zakazany

Kup książkę Ten zakazany

Zapomniany mężczyzna
I.M. Darkss0
Okładka ksiązki - Zapomniany mężczyzna

Keylynn Soyer wyjechała z Domcrick jako nastolatka. Musiała uciekać, odseparować się od tragedii, która zniszczyła jej świat. Dziś jest pewną siebie...

Niewolnica mafiosa
I.M. Darkss0
Okładka ksiązki - Niewolnica mafiosa

Jest marionetką. Jest zabawką. Jest nikim. Nie ma nawet imienia. Po nieoczekiwanym uwolnieniu koszmar wcale się nie kończy; Z czarnej studni wspomnień...