Ten z³y

Ocena: 4.2 (5 g³osów)

Lubicie s³owiañskie legendy? Interesowa³o Was to kiedy¶?

Swego czasu mia³am na ich punkcie „bziak” i przeczyta³am wiele stron, a tak¿e ksi±¿ek po¶wiêconych tej tematyce. Dlatego nie mog³am pomin±æ romansu i¶cie rodem ze s³owiañskich legend.

„Ten z³y” niezwykle emocjonuj±ca i pe³na namiêtno¶ci opowie¶æ. Liliana dziedziczy po swoich dziadkach gospodarstwo, w którym poznaje tajemniczego i do¶æ dziwnego Iwara Wels’a. Tajemnicza otoczka towarzysz±ca mê¿czy¼nie sprawia, ¿e kobieta lgnie do niego jak magnes. Jednak ¿eby nie by³o tak kolorowo kobiecie przyjdzie siê tak¿e zmierzyæ z istotami ze s³owiañskich legend i historiami bardziej barwnymi ni¿ w niejednej bajce.

Co tu du¿o mówiæ… Po prostu jedno wielkie WOOOOOW! Nie do¶æ, ¿e ok³adka jest ¶wietna to zawarto¶æ wrêcz genialna. Autorka przenosi nas w inny ¶wiat. £±czy ze sob± elementy rzeczywiste ze s³owiañskimi wierzeniami, co wychodzi jej naprawdê dobrze. Sam styl pisania jest do¶æ oryginalny i barwny. Aby nie zdradzaæ wielu szczegó³ów fabu³y, powiem Wam, ¿e to istny rollecoster. Akcje dzieje siê bardzo szybko i wci±ga do tego stopnia, ¿e nawet siê nie obejrzycie a skoñczycie czytaæ ksi±¿kê. Nie brakuje w niej mi³osnych uniesieñ, zaskakuj±cych zwrotów akcji i „problemów” dotycz±cych tak naprawdê ka¿dego z nas. Bardzo siê cieszê, ¿e autorka po¶wiêci³a szczególn± uwagê na wykreowanie postaci - cechuj± siê oni skrajnymi emocjami i maj± ró¿ne charaktery. Nawet zd±¿y³am siê z nimi polubiæ i szkoda, ¿e nasza wspólna przygoda tak szybko siê zakoñczy³a.

Zdecydowanie polecam Wam tê ksi±¿kê. Mo¿e nie jest to typowy romans, ale jestem pewna, ¿e jego lektura sprawi Wam ogromn± przyjemno¶æ. Autorce gratulujê pomys³u na zainspirowanie siê s³owiañskimi wierzeniami i mam nadziejê, ¿e napisze wiêcej ksi±¿ek w podobnym klimacie.

Informacje dodatkowe o Ten z³y:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2021-05-12
Doda³/a opiniê: ktomzynska

Tagi: Romans erotyczny bóg

wiêcej
Zobacz opinie o ksi±¿ce Ten z³y

Kup ksi±¿kê Ten z³y

Cytaty z ksi±¿ki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytatów z tej ksi±¿ki.

Zobacz tak¿e

Recenzje miesi±ca