Ten zły

Książka "Ten zły" czyli książka Natali Dziadury to powieść, której byłam ogromnie ciekawa. Mitologia słowiańska z połączeniem romansu bardzo mnie zaintrygowały dlatego też nie bo innej opcji jak przeczytać tą historię. Czy mi się podobała? Niestety nie, bo podobała się to stanowczo za małe określenie. Ta historia bardzo, bardzo mi się podobała. Fenomenalna fabuła, która wciąga czytelnika do swojego świata już od pierwszych stron. Intryguje i zaskakuje, ciekawi i wciąga coraz to mocniej w szpony losów, które autorka stworzyła dla naszych bohaterów. Bohaterów, którzy są stworzeni w świetny sposób, że po prostu nie sposób ich nie polubić, ba.... Nie sposób ich nie pokochać. Ja pokochałam całym sercem i mam tylko jedno ale....... Stanowczo mi ich za mało i chcę więcej! Najlepiej na już 😜

Natalia ma bardzo przyjemny styl tworzenia powieści dzięki czemu historia, która jest przepełniona masa emocji trafia prosto w czytelnicze serce, przynajmniej moje. Zdecydowanie jest to to co lubię najbardziej. Wciągająca fabuła, świetnie bohaterowie i cała gama uczuć przelana na karty papieru. Nie mogę doczekać się kolejnych powieści autorki ❣️

Informacje dodatkowe o Ten zły:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2021-05-12
Dodał/a opinię: Danuta Perszewska

Tagi: Romans erotyczny bóg

Zobacz opinie o książce Ten zły

Kup książkę Ten zły