Teraz cię rozumiem, mamo!

,,(...) Wiem, że nie zasłużyłam na Twoje wybaczenie. Ale chciałabym chociaż jeden jedyny raz w życiu usłyszeć słowo -,,mamo" . O tym marzę, a szczególnie w taki dzień jak dzisiaj, kiedy w Wigilię rodzina spotyka się przy jednym stole. Mnie zżera samotność. To moja kara za popełnione błędy. "

Antologia, którą stworzyły Magdalena Witkiewicz, Agnieszka Krawczyk, Agnieszka Lingas Łoniewska, Natasza Socha, Ilona Gołębiewska, Magdalena Knedler, Małgorzata Warda i Sabina Waszut to chwytająca za serca książka, która ukazuje relacje matki z córką. Każde opowiadanie jest inne, każde przedstawia różne sytuacje, ale łączy je jedno: bezwarunkowa miłość.

Wszystkie historie pokochałam całym sercem, każde opowiadanie sprawiało, że czułam tę więź między kobietami, choć nie zawsze jest to oczywiste. Uczymy się na błędach i właśnie w tej książce jest bardzo dobrze to ukazane, jak czasem potrafimy być uparci i nie słuchać tego, co ma do powiedzenia osoba, która chce dla nas najlepiej!!!

Wydawać by się mogło, że mając przed sobą wielkie decyzje i to czy uda nam się podjąć te właściwą nie będzie miało znaczenia, bo matka zawsze będzie nas wspierać, zawsze pomoże i zawsze zrozumie!

Bywa również tak, że z przyczyn od nas niezależnych odsuwamy się od matki, ale czy oby tak jest na pewno? Jedna z historii znakomicie to oddaje, pokazując, że lata rozłąki, lata ciszy nie zmienia tego, co nosimy w sercu.

,, Teraz Cię rozumiem mamo!" to książka, która jest napakowana emocjami, roztopi każde zamrożone serce i pokaże, że miłość do matki jest bezwarunkowa!!! Polecam .

Informacje dodatkowe o Teraz cię rozumiem, mamo!:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2021-05-05
Dodał/a opinię: Marta Wiczuk

Tagi: Proza literacka bóg

Zobacz opinie o książce Teraz cię rozumiem, mamo!

Kup książkę Teraz cię rozumiem, mamo!