Teraz cię rozumiem, mamo!

Jutro, czyli 26.05 będziemy obchodzić dzień mamy i ta pozycja to jedna z tych, dla których warto pochylić się i przeczytać. Każdy z nas ma/miał mamę a my byliśmy jej córką bądź synem, lecz wybaczcie tym razem skupimy się na żeńskiej stronie medalu. Więź, jaka łączy matkę z córką nie podlega dyskusji, czasem są one spokojne, ułożone, ale też bywają burzliwe i zawzięte na lata. Trzeba przyznać, że jaka by nie była to każda z nas chcąc nie chcąc będzie powielała pewne stereotypy, jakie wpoiła nam nasza mama.

Od 8 lat sama jestem mamą i przyłapuje się na tym, że cytuję swoją mamę lub powielam jej metody w wychowaniu córki i to całkiem nieświadomie. Oczywiście uczę swoją Helenkę tego, co uważam za dobre, przydatne oraz co bezcenne i najważniejsze tzn miłość. Miłość to coś, czego nie kupi się w sklepie, czego nie ukradniesz ze straganu, czegoś, czego nie można nauczyć się na pamięć to coś, co przychodzi z czasem. Wraz z miłością rodzą się więzi matki z córką, które są nierozerwalne.

Oczywiście jak wcześniej napisałam ile matek i córek tyle historii do opowiedzenia i tutaj polecam książkę Wydawnictwa Muza, w której 8 cudownych pisarek podzieliło się swoimi opowiadaniami. Każde inne, każde wyjątkowe. Do dwóch mogłabym podpiąć moje doświadczenia i uczucia, ale to może zachowam sama dla siebie :p

W książce będziecie mieli przyjemność spotkać się z
Magdalena Witkiewicz,
Agnieszka Krawczyk,
Agnieszka Lingas-Łoniewska,
Natasza Socha,
Ilona Gołębiewska,
Magda Knedler,
Małgorzata Warda
Sabina Waszut.

Książka pełna emocji od tych pozytywnych po negatywne. Doświadczenia każdej kobiety pokazują, że błędy można popełniać w każdym wieku. Wsparcie i rady naszych matek często może uratować nas od błędów popełnionych w przeszłości przez Nasze rodzicielki. Polecam tę książkę każdej kobiecie w dniu ich święta. Dziękuję Wydawnictwu Muza za cudowne przeżycie.

Informacje dodatkowe o Teraz cię rozumiem, mamo!:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2021-05-05
Dodał/a opinię: bookwmkesie

Tagi: Proza literacka bóg

Zobacz opinie o książce Teraz cię rozumiem, mamo!

Kup książkę Teraz cię rozumiem, mamo!