To, co za nami

Nikki od lat musi mierzyć się z wieloma trudnościami - opiekuje się chorą mamą, jednak jej życie ulega diametralnej zmianę w chwili śmierci kobiety. Zack od zawsze wiedział jak potoczy się jego życie, jednak jedno zdarzenie całkowicie odmieniło jego los. Jakie tajemnice odkryje Nikki? Jaki związek będą one miały z Zackiem?

Vi jest znana z kreacji dojrzałych bohaterów po przejściach, jednak tym razem postawiła na nastolatków, którzy również zostali doświadczeni bez los. Czytałam wiele skrajnych opinii na temat tej książki i szczerze mówiąc bałam się jak ją odbiorę... Mimo tego, że historia Zacka i Nikki jest dość przewidywalna, to kompletnie nie odebrało mi to przyjemności z czytania, od początku wyciągnęłam się w świat bohaterów i razem z Nimi przeżywałam każdą chwilę.
Autorki, gdyż książka jest pisana w duecie z #dylanscott stworzyły ciekawą i bardzo przejmującą fabułę oraz dobrze wykreowanych bohaterów, którzy mimo młodego wieku wiele już przeszli - Zack mierzy się z utratą dziewczyny, zaś Nikki utratą mamy. Dziewczyna chcąc odkryć tajemnice dotyczace swoich korzeni i przeszłości udaje się do Kalifornii gdzie poznaje Zacka, który również mierzy się ze stratą i wyrzutami sumienia, mimo ostatnio przeżytych traum między dwojgiem młodych ludzi zaczyna się rodzić piękna i specyficzna więź.
Niejednokrotnie czytając tą historię miałam ochotę przytulić zarówno Nikki i Zacka, na każdym kroku wspierałam ich całym sercem w ich decyzjach i chciałam, żeby wszystko co złe i niepewne zostały za Nimi.
"To, co za nami" to piękna, wzruszająca i pokrzepiająca historia dwojga młodych ludzi, którzych połączyło przeznaczenie, oni po prostu trafili na siebie w odpowiednim momencie, a ta znacząca chwila całkowicie odmieniła ich życie.
Nie pozostaje mi nic innego jak polecić tą książka każdemu kto lubi gatunek newadult, gwarantuje ogrom emocji!

Informacje dodatkowe o To, co za nami:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2021-12-08
Tytuł oryginału: Left Behind
Dodał/a opinię: zakochanawksiazk

Tagi: Romans współczesny bóg

Zobacz opinie o książce To, co za nami

Kup książkę To, co za nami