To, co zostaje w nas na zawsze

Zła siostra bliźniaczka, uciekająca panna młoda, wygadana jedenastolatka i gburowaty facet to brzmi jak przepis na udaną książkę 🤭

Poznajcie miasteczko Knockemout. Właśnie tutaj, w tym małym miasteczku życie Naomi zmieni się diametralnie. Gdy siostra bliźniaczka wzywa ją z prośbą o pomoc, Naomi jako dobra duszyczka nie waha się ani chwili i rusza z odsieczą. Nie powstrzyma jej nawet jej własny ślub. Dziewczyna jeszcze nie wie, że wyprawa do tego miasteczka zmieni wszystko w jej życiu. Jak się okazuje na miejscu ktoś kradnie Naomi samochód, wszystkie oszczędności i na domiar złego pod jej opiekę wpada jedenastoletnia siostrzenica Waylay. Utknęła w mieście bez oszczędności, pracy i dachu na głową. Z pomocą przychodzi jej gburowaty mieszkaniec Knockemout - Knox.

Już od dłuższego czasu miałam ochotę na jakąś porywającą historię o miłości, która pozwoliłaby mi oderwać się od szarej rzeczywistości i zapomnieć o otaczającym mnie świecie. Odkąd zobaczyłam, że w Polsce ma zostać wydana książka Lucy Score „To, co zostaje w nas na zawsze” wiedziałam, że ją przeczytam! 💙 Ta książka okazała się być strzałem w dziesiątkę, bo nie dość, że pozwoliła mi się oderwać od codzienności, to w dodatku spędziłam z nią miło czas, nie mogąc się oderwać od losów Naomi i Knoxa. Ta historia, to taki promyk nadziei, który rozbudził we mnie wiarę w to, że jeszcze można liczyć na nietuzinkową książkę o miłości.

Czyta się ją naprawdę szybko, książka prowadzona jest na zmianę przez Naomi i  Knoxa. Lekki styl Lucy sprawia, że przez całą historię się płynie. To dobrze napisana historia o miłości, o podejmowaniu walki, o zmianach i o uczuciu, które zmienia świat oraz pokazuje ciemne strony relacji rodzinnych. Pełna zwariowanych przygód i wartkiej akcji. Ta książka ma ponad 600 stron, a ja podczas lektury nie nudziłam się ani na chwilę. Fabuła jest mocno rozbudowana, co nie pozwala się ani na chwile nudzić.

Bohaterowie są świetnie wykreowani. Polubiłam ich już od pierwszych stron jak i tych głównych tak i drugoplanowych. Fajnie, że autorka dała nam możliwość poznać bliżej również tych drugoplanowych postaci. Nash i Lina o których będzie drugi tom, czy Lucian i Sloane - jestem bardzo ciekawa ich historii. Czekam na nie z niecierpliwością.

„To, co zostaje w nas na zawsze” to taka książka przez którą się mknie i nawet nie wiemy kiedy dotarliśmy do ostatniej strony. Nie dziwie się wcale, że trafiła na listę 100 najlepszych romansów wg Goodreads. Mamy tutaj takie motywy jak hate to Love, slow burn, grumpy x sunshine, czyli wszystkie moje ulubione. ❤ Nie pozostaje mi nic innego, jak polecić Wam ten tytuł! 💙

Informacje dodatkowe o To, co zostaje w nas na zawsze:

Wydawnictwo: Media Rodzina
Data wydania: 2023-03-22
Tytuł oryginału: Things We Never Got Over
Dodał/a opinię: Małgosia Szydlak

Zobacz opinie o książce To, co zostaje w nas na zawsze

Kup książkę To, co zostaje w nas na zawsze

Dziewczyna na niby
Lucy Score0
Okładka ksiązki - Dziewczyna na niby

Harper miała wyjątkowego pecha, wiecznie coś jej się przytrafiało: niekiedy były to zabawne nieporozumienia, innym razem groziło jej poważne niebezpieczeństwo...

To, co chcemy zostawić za sobą
Lucy Score0
Okładka ksiązki - To, co chcemy zostawić za sobą

Tylko jedna kobieta mogła mnie uwolnić. Ale prędzej bym się podpalił niż poprosił o cokolwiek Sloane Walton. Lucian Rollins jest pełnym determinacji...