To nie może się udać

Czy kiedykolwiek wasze życie zostało wywrócone do góry nogami z powodu jakiegoś zwierzaka?

Bo życie Alexis Montgomery zostało zawładnięte przez małą kózkę w piżamce i niejakiego Daniela Granta 👀

Stolarz o niesamowicie seksownym,wysportowanym ciele. Całkowite przeciwieństwo eleganckiej Alexis.

Dosłownie różniło ich wszystko. Jednak połączyła ich niesamowita chemia.

Jednak rodzice Alexis pragną dla córki zdecydowanie innego życia, na wysokim stanowisku i poziomie życia. Wiekowa tradycja w rodzinie zostaje zachwiana gdy kobieta nie chce iść w ślady swoich przodków i zostać chirurgiem. Świetnie spełnia się w roli lekarki na na oddziale urazowym. Z każdym dniem przywiązuje się do Daniela jak i małego miasteczka w którym mieszka.

Jednak czy ten związek ma szansę przetrwać? Czy po tej relacji zostanie tylko złamane serce? Jaką drogę wybierze Alexis?

🫀🫀🫀🫀🫀

Znacie twórczość Abby Jimenez? Osobiście przeczytałam kilka książek od autorki,które bardzo mile wspominam. Jednak jak było z powieścią "To nie może się udać"?

Przede wszystkim muszę wam powiedzieć,że niesamowicie długo czytałam tę pozycję. Nie mogłam się w nią w całości wkręcić. Nie byłam aż tak zaangażowana w tą historię mimo że w tamtym czasie nie miałam jej nic do zarzucenia 😏

Gdy zaczynałam książkę Abby byłam kupiona przez kózkę w piżamce. No nie oszukujmy się, kto mógłby się oprzeć takiej słodyczy 🤭

Historia przedstawiona na kartkach książki może okazać się dla was banalna, taka jak większość w powieściach. Jednak relacja między Danielem i Alexis miała w sobie to coś. Coś co potrafiło zawładnąć czytelnikiem by czytał książkę z bananem na buzi.

Podczas czytania odczuwałam klimat tego małego, przytulnego miasteczka. Jednak czy to mnie w zupełności przekonało do książki?

Niewiem. Przez to że czytałam ją bardzo długo nie byłam nad wyraz związana z tą pozycją. Nie uważam ją za kiepską powieść. Bardzo dobrze spędziłam przy niej czas i wam ją polecam jednak nie odczułam tej miłości między nami. Przyjemna,momentami zabawna książka ale nie jest to moja topka 👀

Informacje dodatkowe o To nie może się udać:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2023-03-22
Tytuł oryginału: Part of Your World
Dodał/a opinię: W_drugim_swiecie

Tagi: Romans współczesny

Zobacz opinie o książce To nie może się udać

Kup książkę To nie może się udać

Miłość szuka właściciela
Abby Jimenez0
Okładka ksiązki - Miłość szuka właściciela

Dwa lata po tragicznej śmierci narzeczonego Sloan Monroe nadal nie potrafi przywrócić swojego życia do normalności. Pewnego dnia spotyka jednak wesołego...

Życie jest zbyt krótkie
Abby Jimenez0
Okładka ksiązki - Życie jest zbyt krótkie

Nowa książka autorki ,,To tylko przyjaciel" - Bestsellera Empiku 2020! ,,Słodka i przejmująca komedia romantyczna - naprawdę wspaniała historia miłosna" ...