Tornado

Gdy chcę przeczytać dobrą, kobiecą powieść sensacyjną zawsze sięgam po książkę sandry Brown. I najczęściej się nie zawodzę. Tym razem też nie, bo oprócz powieści sensacyjnej jest też romans i tajemnice rodzinne sprzed lat.

Tytułowe "Tornado" to powieść którą napisała Bellamy i w której opowiada o wielkiej wichurze która miała miejsce 18-cie lat temu i w której zginęła jej siostra Suzan, a w zasadzie została zamordowana.
Opowiada ze swojego punktu widzenia, o procesie, podejrzanych i niekompetencji prokuratora oraz policjantów prowadzących śledztwo.
Książka wywołuje różne reakcje, chociaż staje się bestselerem.Niezadowolona jest jej rodzina a także brat skazanego za popełnienie morderstwa, który uważa , że jego brat był niewinny i że przez to został zamordowany w więzieniu.
I zaczyna mścić się na Bellamy a także na Dencie, byłym chłopaku Suzan, który teraz stara się pomóc Bellamy w dochodzeniu do prawdy, co się właściwie wtedy wydarzyło. Bo tylko jemu się zwierzyła, że sama dokładnie wszystkiego nie pamięta , bo ma zablokowana pamięć, ponieważ prawdopodobnie była świadkiem morderstwa.
Książka jest bardzo ciekawa, bo nic nie wiemy od razu. Każdy z uczestników tamtych tragicznych zdarzeń a także prokurator i policjanci po trochu opowiadają o tym wydarzeniu. I okazuje się, że Suzan była całkiem inną osobą niż ta która znała jej siostra. I kilka osób miało powód żeby ją zamordować.
Bardzo ciekawa powieść, subtelny, chociaż gorący romans i zaskakujące zakończenie.

Informacje dodatkowe o Tornado :

Kup książkę Tornado

Powrót do życia
Sandra Brown0
Okładka ksiązki - Powrót do życia

Chase Tyler, szkolny idol, do którego wzdychają wszystkie dziewczyny, nie ma pojęcia, że kocha się w nim koleżanka z klasy, Marcie Johns. Gdy po...

Śniadanie do łóżka
Sandra Brown0
Okładka ksiązki - Śniadanie do łóżka

Sloan Faichild, po miłosnym zawodzie nie ma już więcej nadziei na ułożenie sobie życia. Do małego pensjonatu, który prowadzi przyjeżdża jej przyjaciółka...