Trochę wstyd

🫦Szukasz lekkiej lektury z zwariowaną bohaterką potrafiącą poradzić sobie z przeciwności losu pomimo piętrzących się kłopotów.Dobrze trafiłeś,ponieważ powieść „Trochę wstyd” jest wręcz idealna!!!
Powieść jest dowodem na to,że kobiety to silna płeć i nikt ich nie złamie,nawet intrygi poza ich plecami.

🫦Nasza bohaterka jest niesamowicie szaloną dziewczyną,która sama dąży do osiągnięcia celów życia.Z dala od bliskich zamieszkała w Warszawie i nie licząc na pomoc innych.Jest bardzo pozytywną postacią,która nie boi się wyzwań.Nigdy się nie poddaje a nieprzemyślane zachowanie często żałuje.Potrafi przyznać się do błędu,choć nie przychodzi jej to łatwo.

🫦Historia pokazuje,że nie warto się poddawać w trudnych chwilach swojego życia.Nigdy nie wstydzić się swojego pochodzenia i zawsze akceptować siebie takim jakimi jesteśmy.Spełniać się zawodowo i kochać pracę,którą się wykonuje.NIE tłumić swoich żalów tyle je wprost mówić.Doceniać przyjaźń i mówić otwarcie o swoich planach.

🫦Z lektura niesamowicie się bawiłam.Poruszane ciekawe tematy w książce potrafiły zaciekawić a dodatkowo dużą dawkę humoru wraz z zabawnymi sytuacjami rośmieszają.Z Lusią polubiłam się od pierwszej strony aż do końca.Was także zapraszam do jej szalonego świata!
👄POLECAM👄

Informacje dodatkowe o Trochę wstyd:

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Data wydania: 2024-01-18
Dodał/a opinię: Barbara Dębska

Zobacz opinie o książce Trochę wstyd

Kup książkę Trochę wstyd

Nie licząc kota, czyli kolejna historia miłosna
Kasia Bulicz-Kasprzak0
Okładka ksiązki - Nie licząc kota, czyli kolejna historia miłosna

Powroty bywają niełatwe, zwłaszcza powroty do małego miasteczka, z którego się kiedyś uciekło. Asia wie o tym aż za dobrze, dlatego zamierza przejąć spadek...

Kresowe korzenie (#1). Niwa. Zbójcy, złoto, zemsta
Kasia Bulicz-Kasprzak0
Okładka ksiązki - Kresowe korzenie (#1). Niwa. Zbójcy, złoto, zemsta

Cykl powieściowy inspirowany barwną historią Kresów południowo-wschodnich. Kresy, XVIII wiek. Po burzliwym okresie wojen, które przetoczyły się przez...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska