Trzy kobiety

Jest to książka o kobietach i dla kobiet. Dla Was, dla Waszej mamy, babci, przyjaciółki i rywalki. Książka o pożądaniu, o ukrytych pragnieniach, o potrzebie akceptacji i o zrozumieniu. Książka, która łamie stereotypy, która pokazuje, że kobiety też pragną i, że często są pomijane i ignorowane. Ta pozycja, to tak naprawdę reportaż, który przez autorkę został bardzo zgrabnie ubrany w powieść obyczajową. To właśnie ona, Lisa Taddeo, weszła z butami w życie trzech kobiet i pokazała jak jest naprawdę.

W tej książce jak już same widzicie poznamy trzy historie, których rozdziały będą się między sobą przeplatały. Mamy Maggie, młodą dziewczynę, która została uwiedziona przez swojego wykładowcę. Jaki będzie miało to wpływ na jej przyszłość i postrzeganie siebie i bliskości? Mamy Solane, która ulega pragnieniom swojego męża i tworzy z nim otwarty związek. Czy rzeczywiście to są jej pragnienia, czy tylko ulega wpływowi innych? Jak zmieni to jej postrzeganie na związki i zdrady? Mamy również Linie, której mąż unika z nią zbliżeń. Dla niego całowanie to coś okropnego i od kilku miesięcy nie przytulił swojej żony. Jak silna jest u nas potrzeba wsparcia drugiej osoby i poczucia, że jest się dla kogoś kimś ważnym?
Trzy zupełnie inne historie, trzy zupełnie inne kobiety i te same pragnienia! Książka jest mocna, jest wzruszająca, prawdziwa i naprawdę MUSICIE ją przeczytać. Dla siebie!

Informacje dodatkowe o Trzy kobiety:

Wydawnictwo: Marginesy
Data wydania: 2020-02-26
Kategoria: Biografie, wspomnienia, listy
Tytuł oryginału: Three Women
Dodał/a opinię: Dagus93

Zobacz opinie o książce Trzy kobiety

Kup książkę Trzy kobiety

Zwierzę
Lisa Taddeo0
Okładka ksiązki - Zwierzę

Oszałamiający portret kobiecej furii Kiedy żonaty kochanek Joan popełnia na jej oczach samobójstwo, kobieta ucieka z Nowego Jorku i wyrusza na poszukiwania...