Turbulencja

Gillian w rodzinie jest uważana za czarną owcę. Jako jedyna wybrała zupełnie inny kierunek swojej przyszłości niż inni członkowie jej rodziny. Postanowiła wyjechać do Nowego Jorku, aby spełnić swoje marzenia. Chce udowodnić, że nie jest czarną owcą, za którą ją wszyscy uważają. Początkowo wszystko idzie zgodnie z planem, jednak z czasem wszystko się zmienia i cały plan się sypie. Teraz dziewczyna pracuje jako stewardessa i dorabia, sprzątając ekskluzywne apartamenty. Po godzinach prowadzi bloga, gdzie dzieli się swoim prywatnym życiem. Jake jest bardzo szanowanym pilotem. W swoim zawodzie osiągnął już bardzo wiele. Mimo swojego młodego wieku ma spore pojęcie o swojej pracy i jest cenionym pilotem. Ich romans nie powinien mieć miejsca. Jednak oboje łamią pewne zasady tylko po to, aby oddać się chwili przyjemności. Ich układ jest jasny. Czysty seks i nic więcej. Bez randek, bez uczuć, bez zobowiązań. Tylko jak może skończyć się romans, który łamie wiele zasad?Nie spotkałam się jeszcze, z którego romansem akcja dzieje się w chmurach a głównymi bohaterami są pilot i stewardessa. Chyba wcześniej nie czytałam romansu z takim wątkiem.

Jeśli mam być szczera to nie oczekiwałam zbyt wiele od tej książki. Książka daje nam dokładnie to, co dostajemy, już na okładce widząc mężczyznę w mundurze oraz tytuł. Romans w chmurach.

Pewnie pomyślicie, że to kolejny typowy romans. Zdecydowanie tak jest. Jednak są elementy, które wyróżniają tę książkę spośród innych. Zdecydowanie najfajniejsze w tej książce było to, że bohaterowie zwiedzają cały świat dzięki swojej pracy. Kolejnym plusem w książce jest to, że Jake miał swoje tajemnice, które dokładnie kamuflował tak, aby nikt tego nie odkrył.
Twórczyni książki postarała się o to, aby czytając jej książkę, czytelnicy się nie nudzili. Jake skrywa swoje tajemnice. Gillian stara się udowodnić, że jest warta więcej, niż sądzi jej rodzina. Dodatkowo humor Jake'a nie pozwalał nam się nudzić. Nie raz śmiałam się z jego żartów, które idealnie do niego pasowały.
Autorka bardzo pomysłowo podzieliła książkę na terminale a dodatkowo zamiast standardowych napisów "Rozdział"pojawiły się "Bramki" co uważam za świetny pomysł. Książka dzięki temu była przyjemna w odbiorze. Wykonanie i wydanie tej historii bardzo mi się podoba.

Podsumowując, książka bardzo mi się podobała. Chyba pokochałam pilotów. Książka jest bardzo pomysłowo wydana. Historia, którą przedstawia, nam Whitney G. jest bardzo fajna, lekka a przede wszystkim przyjemna w odbiorze. Czyta ją się bardzo szybko. Sama jednak czuje po niej delikatny niedosyt. Z tego, co widziałam, jest jeszcze dodatek do tej książki i bardzo chciałabym, aby wydawnictwo go wydało. Mimo wszystko wydaje mi się, że powieść jest warta poznania. Bardzo przyjemna, skrywająca tajemnice i śmieszna. Spędziłam z nią naprawdę miły czas.

Zaczytana Anielka

Informacje dodatkowe o Turbulencja:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2017-11-17
Tytuł oryginału: Turbulence: A cocky pilot romance
Dodał/a opinię: Aniela Nowik

Zobacz opinie o książce Turbulencja

Kup książkę Turbulencja

- Jeśli przytrafi się panu coś złego, do kogo mamy zadzwonić w pierwszej kolejności?
 - Do zakładu pogrzebowego.

- Do zakładu pogrzebowego.

The Office Party. Firmowa gwiazdka
Whitney G.0
Okładka ksiązki - The Office Party. Firmowa gwiazdka

Nieoczekiwane zaproszenie i złośliwy prezent. Czy jedna firmowa gwiazdka może zmienić wszystko? W firmie Garretta Westa istnieje nienaruszalna tradycja...

Ta druga Bella
Whitney G.0
Okładka ksiązki - Ta druga Bella

Zawsze była tą drugą. Niepokorną. Upartą. Siostrą, która nie wierzy w bajki. W świecie, w którym wartość kobiety mierzy się statusem jej męża, zadziorny...