,,Twoja niezwykła podróż" to kolorowanki, które przedstawiają 1o0 najpiękniejszych miejsc na Ziemi, które zostały wybrane przez autorów jednych z najbardziej znanych przewodników. Każda kolorowanka zabiera nas w niezwykłą podróż do malowniczych miejsc oraz zapierających dech w piersi widoków. Z jednej strony możemy pokolorować zabytkowe miejsca, jak Piramidy, Wielki Mur Chiński oraz Tadź Mahal, a z drugiej strony możemy przenieść się do pięknych okolic jak Park Narodowy Yosemite, Wyspy Galapagos, czy też Wielka Rafa Koralowa. Kolorowanki okazały się dla mnie świetnym sposobem na spędzenie wolnego czasu. Już zapomniałam, jak bardzo relaksujące może okazać się kolorowanie. W całą zabawę wciągnęłam także moją mamę oraz przyjaciółkę i we trzy miałyśmy wiele frajdy z nadawania kolejnym miejscom barw oraz kolorów. Każdy znajdzie w tej książce coś dla siebie i na kilka godzin przeniesie się do zupełnie innego świata. Zarówno młodsze, jak i trochę starsze osoby docenią te niezwykle piękne oraz szczegółowe kolorowanki. W tej książce możemy całkowicie dać się ponieść naszej fantazji oraz stworzyć znane nam już miejsca na nowo. Tu liczy się tylko nasza kreatywność oraz pomysłowość. To my decydujemy, jakich barw nadamy kolorowanym przez nas obiektom. ,,Twoja niezwykła podróż" zapewnia wiele godzin dobrej zabawy, podczas której możemy trenować naszą dokładność oraz kreatywność. Komu polecam tę książkę? Myślę, że wiek nie odgrywa tutaj większej roli i każdy może czerpać wiele radości z zapełniania kolejnych kolorowanek. Bardzo podobało mi się to, że dzięki tej książce miałam możliwość podróżny niemal po całym świecie. Ostatnio coraz więcej powstaje książek, które umożliwiają rozwijanie swojej kreatywności, co niezwykle mnie cieszy. Gorąco polecam! :))

Informacje dodatkowe o Twoja niezwykła podróż. 100 najpiękniejszych miejsc na świecie. Książka do kolorowania dla każdego:

Wydawnictwo: Sine Qua Non
Data wydania: 2016-03-30
Kategoria: Hobby
ISBN: 978-83-7924-626-7
Dodał/a opinię: addictedtobooks

Zobacz opinie o książce Twoja niezwykła podróż. 100 najpiękniejszych miejsc na świecie. Książka do kolorowania dla każdego

Kup książkę Twoja niezwykła podróż. 100 najpiękniejszych miejsc na świecie. Książka do kolorowania dla każdego

zbiorowa0
Okładka ksiązki - Małopolski słownik biograficzny uczestników dzialań niepodległościowych 1939-1956 t. 14

Małopolski Słownik Biograficzny Uczestników Działań Niepodległościowych 1939-1956 t. 14; Kraków 2010, Barbara; format 21 cm, s. 168, ISBN...

Nejlepsze serniki świata
zbiorowa0
Okładka ksiązki - Nejlepsze serniki świata

"Serniki to jedne z najpopularniejszych tradycyjnych przysmaków znanych na całym świecie. W książce tej zebraliśmy przepisy na serniki z krajów europejskich...