Tylko dla ciebie

30 letnia Alicja, na imprezie urodzinowej, zorganizowanej dla niej przez przyjaciółkę, poznaje pewnego mężczyznę. Od początku ją irytuje, dziwi się, że Gabriela chciała ją z nim zeswatać.
Kosma jest policjantem, twardo stąpa po ziemi, wie czego chce.
Ala, wiolonczelistka, wolna dusza, jest zupełnym przeciwieństwem mężczyzny.
Gabi, marzy o ślubie, ustatkowaniu się. Ma nadzieję, że jej aktualny partner Brudno, będzie tym jednym, z którym zbuduje dom i spłodzi gromadkę dzieci.
Jednak mężczyzna podważa sens ślubu. Uważa, że papierek nie utrzyma miłości, wręcz, co często ale zdarza, doszczętnie ją zniszczy.

Książka opowiada o trudach codziennej egzystencji. Jakie wybory trzeba podejmować, jak mocno się przełamać, by w końcu doznać upragnionej miłości i szczęścia.
Czy nasi bohaterowie, dojdą do porozumienia? Co czeka ich w niedalekiej przyszłości?
_
Wow! Po pierwsze, okładka jest obłędna, cieszę się ogromnie, że jest to mój patronat.
Nie spodziewałam się, że książka będzie tak idealnie wpasowana w moje gusta czytelnicze. Z pozoru wydaje się, że jest to lekka lektura, taka o której zapomina się zaraz po przeczytaniu. To błędne myślenie! Bohaterowie stali się wręcz moją rodziną, przeżywałam wszystko razem z nimi, na pewno przez długi czas będę o nich myśleć.
Polecam!!
Zapraszam Was do zapisu na BT właśnie z tą książką!! 😄
Wyczekujcie także konkursu.
Agnieszka Rusin - Pisarka gratuluję Ci z całego serca, wydania swojego kolejnego literackiego dziecka! Zakochałam się w tej książce i na pewno sięgnę po pozostałe.
Dziękuję Ci za propozycje nawiązania współpracy przy tym tytule ❤ mam nadzieję, że jeszcze nie raz nasze drogi się zejdą ❤.
Dziękuję bardzo Dlaczemu za tyle dobroci dołączonych do książek.

Informacje dodatkowe o Tylko dla ciebie :

Wydawnictwo: Dlaczemu
Data wydania: 2021-04-07
Dodał/a opinię: _read_andzia_

Zobacz opinie o książce Tylko dla ciebie

Kup książkę Tylko dla ciebie

Nikt nie może się dowiedzieć
Agnieszka Rusin0
Okładka ksiązki - Nikt nie może się dowiedzieć

W młodości Ola straciła nie tylko ukochanego chłopaka, który zostawił ją bez słowa wyjaśnienia. Straciła także dziecko, które zmarło podczas...

Miłość w spadku
Agnieszka Rusin0
Okładka ksiązki - Miłość w spadku

„Miłość w spadku” jest porywającą opowieścią o poszukiwaniu siebie i własnej drogi do szczęścia. Marina to typowa współczesna 30-latka. Jej...