Tylko dla ciebie

Wydawnictwo: Dlaczemu
Data wydania: 2021-04-07
Kategoria: Obyczajowe
ISBN: 9788366521186
Liczba stron: 256
Język oryginału: polski

Ocena: 5.67 (3 głosów)

Alicja – utalentowana wiolonczelistka i Kosma- policjant, twardo stąpający po ziemi.
Oboje z innych światów – tak odmienni, że wszelkie uczucie między nimi wydaje się być niemożliwe.
Nagła fascynacja i pożądanie zbliża tę dwójkę do siebie, podczas gdy przewrotny los spróbuje ich rozłączyć.
Oraz Gabriela – śliczna skrzypaczka i Bruno- jej chłopak, który daleki jest od wszelkich, życiowych deklaracji.
Czy wzajemna namiętność tej pary wystarczy, by zbudować coś więcej? Czy duma i przekora ustąpią pola miłości?

Tylko dla ciebie – to zmysłowa historia o uczuciach, pożądaniu i życiowych wyzwaniach.
Czy wzajemna fascynacja i namiętność wystarczą, by połączyć losy Ali i Kosmy oraz Gabi i Bruna
na dobre? Jak dużą moc niosą ze sobą: bolesna przeszłość, zraniona dusza i skrywane tajemnice?
Czy bohaterowie tej opowieści przełamią swe lęki i przekonania, by żyć i kochać na prawdę?

Tagi:

Kup książkę Tylko dla ciebie

REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Tylko dla ciebie

,, Po jej twarzy spłynęła łza. Bała się. Przerażała ją samotność, w którą uparcie uciekała, ale zarazem bała się bliskości, bólu, rozczarowania i braku akceptacji. "

,,Tylko dla ciebie" opowiada o miłości i jej trudnych początkach o bólu i rozczarowaniu, o marzeniach i podążaniu za nimi, ale przede wszystkim o nadziei, którą nosimy w sercu.

W książce poznajemy losy czwórki przyjaciół.
Alicji pięknej i utalentowanej wiolonczelistce, która swojej pasji oddaje całe serce. Kosma to policjant, który dokładnie wie, czego chce, a che Alicji. Ta para to dwa różne światy, które po zderzeniu się tworzą mieszankę wybuchową. Wybuch ustępuje miejsca pożądaniu, które dla dwojga jest zaskoczeniem. Czy ta para znajdzie drogę do swych serc? Czy tajemnice, które skrywają rozdziela ich?

Gabriela skrzypaczka, która wierzy w prawdziwą miłość i jej szczęśliwe zakończenia na ślubnym kobiercu. Bruno nosi w sercu Gabriele, lecz od związku oczekuje całkiem czego innego niż jego wybranka. Każdy kolejny dzień tej pary to wielki znak zapytania, chmury, jakie nadciągnęły, namieszają w ich życiu. Czy będą w stanie iść na kompromis?

W książce znakomicie została ukazana przyjaźń między bohaterami, to, w jaki sposób można na nich liczyć i że to oni są naszymi Aniołami, którzy w ważnych dla nas chwilach są w stanie podjąć właściwe decyzje, przemówią i zrozumieją. Każdy powinien iść przez życie, mając u boku takiego przyjaciela.

,,Tylko dla ciebie " zaskoczyła mnie, byłam przyszykowana na książkę o miłości, a dostałam emocjonalny rollercoaster. Historie, z jakimi musieli zmierzyć się główni bohaterowie chwytały za serce a w niektórych momentach napawały mnie złością, na los, który nie dzieli szczęście po równo. Polecam książkę.

Link do opinii
Avatar użytkownika - _read_andzia_
_read_andzia_
Przeczytane:2021-04-15, Ocena: 6, Przeczytałem, Mam,

30 letnia Alicja, na imprezie urodzinowej, zorganizowanej dla niej przez przyjaciółkę, poznaje pewnego mężczyznę. Od początku ją irytuje, dziwi się, że Gabriela chciała ją z nim zeswatać.
Kosma jest policjantem, twardo stąpa po ziemi, wie czego chce.
Ala, wiolonczelistka, wolna dusza, jest zupełnym przeciwieństwem mężczyzny.
Gabi, marzy o ślubie, ustatkowaniu się. Ma nadzieję, że jej aktualny partner Brudno, będzie tym jednym, z którym zbuduje dom i spłodzi gromadkę dzieci.
Jednak mężczyzna podważa sens ślubu. Uważa, że papierek nie utrzyma miłości, wręcz, co często ale zdarza, doszczętnie ją zniszczy.

Książka opowiada o trudach codziennej egzystencji. Jakie wybory trzeba podejmować, jak mocno się przełamać, by w końcu doznać upragnionej miłości i szczęścia.
Czy nasi bohaterowie, dojdą do porozumienia? Co czeka ich w niedalekiej przyszłości?
_
Wow! Po pierwsze, okładka jest obłędna, cieszę się ogromnie, że jest to mój patronat.
Nie spodziewałam się, że książka będzie tak idealnie wpasowana w moje gusta czytelnicze. Z pozoru wydaje się, że jest to lekka lektura, taka o której zapomina się zaraz po przeczytaniu. To błędne myślenie! Bohaterowie stali się wręcz moją rodziną, przeżywałam wszystko razem z nimi, na pewno przez długi czas będę o nich myśleć.
Polecam!!
--
Zapraszam Was do zapisu na BT właśnie z tą książką!! 😄
Wyczekujcie także konkursu.
--
Agnieszka Rusin - Pisarka gratuluję Ci z całego serca, wydania swojego kolejnego literackiego dziecka! Zakochałam się w tej książce i na pewno sięgnę po pozostałe.
Dziękuję Ci za propozycje nawiązania współpracy przy tym tytule ❤ mam nadzieję, że jeszcze nie raz nasze drogi się zejdą ❤.
Dziękuję bardzo Dlaczemu za tyle dobroci dołączonych do książek.

Link do opinii
Avatar użytkownika - izabela81
izabela81
Przeczytane:2021-04-18, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam, 52 książki 2021, Patronaty medialne,

Alicja – utalentowana wiolonczelistka i Kosma - policjant, twardo stąpający po ziemi.  

Oboje z innych światów – tak odmienni, że wszelkie uczucie między nimi wydaje się być niemożliwe.  

Nagła fascynacja i pożądanie zbliża tę dwójkę do siebie, podczas gdy przewrotny los spróbuje ich rozłączyć. 

Oraz Gabriela – śliczna skrzypaczka i Bruno - jej chłopak, który daleki jest od wszelkich, życiowych deklaracji. Czy wzajemna namiętność tej pary wystarczy, by zbudować coś więcej? Czy duma i przekora ustąpią pola miłości? 

Tylko dla ciebie – to zmysłowa historia o uczuciach, pożądaniu i życiowych wyzwaniach.  Czy wzajemna fascynacja i namiętność wystarczą, by połączyć losy Ali i Kosmy oraz Gabi i Bruna na dobre? Jak dużą moc niosą ze sobą: bolesna przeszłość, zraniona dusza i skrywane tajemnice? 

Czy bohaterowie tej opowieści przełamią swe lęki i przekonania, by żyć i kochać naprawdę?  

Niech Was nie zwiedzie początkowy pozorny (choć gorący i pikantny) spokój fabuły, gdyż w drugiej połowie książki akcja przyspiesza, sporo się wydarzy, na światło dzienne wyjdą skrywane różne sekrety, tajemnice, pojawią się problemy.

Mimo lekkości, z jaką napisana jest ta książka, znajdziemy w niej gaść trudnych tematów. Pierwszym z nich są relacje rodzinne. Rodzina powinna stać przy nas murem, wspierać, pomagać. Tymczasem Alicja... nie do końca ma ten komfort. Nie chcę tu za dużo zdradzać. Sami musicie sprawdzić, co między nimi zaszło. 

"- Żale, których ktoś nie rozumie albo z nich kpi, bolą najbardziej. I nigdy się o nich nie zapomina..."

Drugim istotnym tematem jest wątek choroby nowotworowej, która jak wiemy dotyka nie tylko samego chorego, ale i jego rodzinę. Tu niezwykle ważne okazuje się wsparcie bliskich. Warto również zwrócić uwagę na damską przyjaźń. Ala i Gabi to kobiety, które przełamują schematy i udowadniają, że mimo różnic charakterów istnieje prawdziwa, szczera, nieoceniająca przyjaźń.

"Spoglądała na siebie przez pryzmat nieśmiałej, zakompleksionej nastolatki. Chorobliwie wstydliwej, czerwieniącej się z byle powodu. Nienawidziła tego. Nie lubiła siebie, więc tkwiła we własnej skorupie, uciekając od normalnego życia. Czuła się wyobcowana, nierozumiana, poirytowana tym, że jest taka, nie inna. A czuła się inna – zbyt emocjonalnie reagująca na wszystko, co jej dotyczyło i co jednocześnie pomagało budować wokół siebie mury."

Agnieszka Rusin z niezwykłym kunsztem prowadzi sceny erotyczne. To z jednej strony powolne, zmysłowe, romantyczne opisy, a z drugiej nasycone pożądaniem i namiętnością obrazy, które przyprawią o szybsze bicie serca.

To bardzo lekka powieść, acz nie pozbawiona tego, co w dobrej obyczajówce najistotniejsze, z przesłaniem, zmuszająca do refleksji i przemyśleń. To historia pokazująca, że duma i zazdrość mogą zniszczyć związek. Książka przypomina co w życiu najważniejsze, daje nadzieję, że zawsze warto walczyć o siebie, wyjść ze skorupy i spełniać swoje marzenia. 

"Bądź wytrwała i wierz w siebie. Kochaj i pozwól się kochać. Zostaw przeszłość za sobą, bo inaczej ona cię zniszczy."

"Tylko dla ciebie" to pełna emocji, uczuć, zmysłowości i piękna muzyki powieść o miłości, przyjaźni, marzeniach, pasji, samoakceptacji, zaufaniu. Rozpala zmysły, wzrusza, bawi, koi nerwy - czego chcieć więcej? Sięgajcie śmiało! Mnie nie pozostaje nic innego jak mieć nadzieję na kontynuację, gdyż zżyłam się z Alicją i Kosmą oraz Gabrielą i Bruno.

Link do opinii
Inne książki autora
Mimo wszystko kochaj
Agnieszka Rusin0
Okładka ksiązki - Mimo wszystko kochaj

Cztery siostry nie mogłyby być bardziej różne: Joanna to wiecznie zabiegana i zapracowana matka dwóch córeczek, Gosia wiedzie beztroskie...

Przypadkowe spotkanie
Agnieszka Rusin0
Okładka ksiązki - Przypadkowe spotkanie

Czasem nawet przypadkowe spotkanie może sprawić, że dotychczasowe życie zupełnie się zmieni... Chwilami zabawna i przejmująca historia czterdziestoletniej...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Recenzje miesiąca
Na wieki wieków Pani Amen
Bianka Kunicka - Chudzikowska
Na wieki wieków Pani Amen
Spowiedź Goebbelsa
Christopher Macht
Spowiedź Goebbelsa
A miał być happy end
Katarzyna Kalicińska
A miał być happy end
Niskorosła
Joanna Bartoń
Niskorosła
Wędrówka
Anna Onichimowska
Wędrówka
Sam i Watson patrzą sercem
Ghislaine Dulier
Sam i Watson patrzą sercem
Największy sekret
Rhonda Byrne
Największy sekret
Pokaż wszystkie recenzje