Tylko dla ciebie

Wydawnictwo: Dlaczemu
Data wydania: 2021-04-07
Dodał/a opinię: MojaChwilaNoca

,, Po jej twarzy spłynęła łza. Bała się. Przerażała ją samotność, w którą uparcie uciekała, ale zarazem bała się bliskości, bólu, rozczarowania i braku akceptacji. "

,,Tylko dla ciebie" opowiada o miłości i jej trudnych początkach o bólu i rozczarowaniu, o marzeniach i podążaniu za nimi, ale przede wszystkim o nadziei, którą nosimy w sercu.

W książce poznajemy losy czwórki przyjaciół.
Alicji pięknej i utalentowanej wiolonczelistce, która swojej pasji oddaje całe serce. Kosma to policjant, który dokładnie wie, czego chce, a che Alicji. Ta para to dwa różne światy, które po zderzeniu się tworzą mieszankę wybuchową. Wybuch ustępuje miejsca pożądaniu, które dla dwojga jest zaskoczeniem. Czy ta para znajdzie drogę do swych serc? Czy tajemnice, które skrywają rozdziela ich?

Gabriela skrzypaczka, która wierzy w prawdziwą miłość i jej szczęśliwe zakończenia na ślubnym kobiercu. Bruno nosi w sercu Gabriele, lecz od związku oczekuje całkiem czego innego niż jego wybranka. Każdy kolejny dzień tej pary to wielki znak zapytania, chmury, jakie nadciągnęły, namieszają w ich życiu. Czy będą w stanie iść na kompromis?

W książce znakomicie została ukazana przyjaźń między bohaterami, to, w jaki sposób można na nich liczyć i że to oni są naszymi Aniołami, którzy w ważnych dla nas chwilach są w stanie podjąć właściwe decyzje, przemówią i zrozumieją. Każdy powinien iść przez życie, mając u boku takiego przyjaciela.

,,Tylko dla ciebie " zaskoczyła mnie, byłam przyszykowana na książkę o miłości, a dostałam emocjonalny rollercoaster. Historie, z jakimi musieli zmierzyć się główni bohaterowie chwytały za serce a w niektórych momentach napawały mnie złością, na los, który nie dzieli szczęście po równo. Polecam książkę.

Zobacz opinie o książce Tylko dla ciebie

Kup książkę Tylko dla ciebie

Rodzinny sekret
Agnieszka Rusin0
Okładka ksiązki - Rodzinny sekret

Co zrobić, jeśli całe życie okazuje się jednym wielkim kłamstwem? Klara żyła dotychczas w luksusie i beztrosce. Jedno tragiczne wydarzenie powoduje, że...

Nikt nie może się dowiedzieć
Agnieszka Rusin0
Okładka ksiązki - Nikt nie może się dowiedzieć

W młodości Ola straciła nie tylko ukochanego chłopaka, który zostawił ją bez słowa wyjaśnienia. Straciła także dziecko, które zmarło podczas...