Tylko na chwilę

Lauren Sanders dorasta u boku ojca senatora i jest szczęśliwa. Niestety wszystko co dobre kończy się w chwili, gdy jej rodzice giną w wypadku samochodowym. W wieku dziewiętnastu lat została sierotą. Na domiar złego w jej ręce wpadły informacje, które mogłyby pogrążyć wielu wpływowych ludzi i polityków. Wujek jej pomaga ale Lauren musi uciekać ze Stanów Zjednoczonych, zanim dopadną ją ci, dla których stała się niewygodna.
   Po dekacie Lauren powraca. Znajduje pracę w jednym z klubów, którego właścicielem jest Logan Scott. Miejscowe ciacho, które nie popiera kobiet na stanowiskach menadżerskich.
   A jednak kobieta zostaje. Logan ją obserwuje i szybko się przekonuje, że jest to odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Tylko jest jedno małe ale: zaczyna między nimi iskrzyć. A przecież jakakolwiek inna relacja między szefem a pracownicą jest zakazana. Do tego dochodzi jej tajemnica. Wszystko pod górkę. A to jeszcze nie koniec, bowiem Logan również nie jest z nią całkowicie szczery.
    Czy może wyjść z tego coś dobrego? Jaki sekret skrywa mężczyzna? Czy kobieta wyzna mu swoją tajemnicę? Co z tego wyniknie?

Autorka debiutowała "Szpilkami z Wall Street". Historia Olivii i Dylana bawiła do łez. Ciągle mam w zakamarkach umysłu ten stukot tytułowych szpilek, hihi.
   Tak bardzo mi się podobał motyw hate-love i to, że była tak świetnie napisana spowodowało, że bez zbędnych wątpliwości sięgnęłam po drugą powieść autorki.
   I tu od razu rzuca mi się poznany wcześnie humor. Ta ironia i starcia bohaterów. Tak bardzo się ścierali, że aż iskry leciały. Co prawda z uwagi na główny wątek tej historii, nie jest on tak samo rozmawiający do łez ale równie przyjemny. Był fajną odskocznią od powagi sytuacji.
   Do tego smakowite sceny uniesień. Pełne żaru, który aż skwierczał. Było wybuchowo niczym wulkan. Piękna erupcja. A wszystko przy tym opisane ze smakiem. Z uczuciem i odpowiednim temperamentem. Dostosowanym do sytuacji.
   Wbrew pozorom nie znajdziemy tu akcji rodem z filmu sensacyjnego. To historia miłosna pełna tajemnic. Wewnętrznej blokady nie pozwalającej na szczęście. Na podjęcie ryzyka.
   Pojawiające się w powieści sekrety i tajemnice są dla bohaterów niczym kaganiec. Niczym sznur owinięty wokół szyi, który zaciska się za każdym razem, gdy pozwolą sobie na więcej.
  To było przejmujące. Zatrważające i powodujące niepokój. Z jednej strony ich rozumiem, bo nie chcieli się wzajemnie obarczać problemami ale z drugiej strony właśnie w związku najważniejsza jest szczerość.
   Lauren i Logan to świetni bohaterowie. Waleczni i odważni. To tego cięty język Lauren. Bomba. Nawet Chris i Samuel. Wszyscy tacy prawdziwi. Realni i pozytywni. Nie sposób ich nie polubić.
    Autorka pokazała, jak bardzo przewrotny i nieprzewidywalny bywa los. Jak ciężko jest się odnaleźć w nowej rzeczywistości. Jak trudno jest być szczerym i pozwolić sobie na coś więcej, niż krótkotrwała znajomość, gdy są rzeczy nie do przeskoczenia. Miłość i samo szczęście dodaje skrzydeł i dodaje otuchy.
   Ta książka okazała się być równie smakowita co debiut. Kolejny raz autorka zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie. Zatraciłam się w czytanej powieści. Uwierzyłam w to, co czytałam. Jestem na tak i proszę o więcej tak cudownych i pasjonujących historii.
   A was zachęcam do czytania. Zobaczcie sami co się stanie, gdy czas dobiegnie końca. Czy związek z datą ważności ma sens?

Polecam

Współpraca: Wydawnictwo NieZwykłe

Informacje dodatkowe o Tylko na chwilę:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2022-02-16
Dodał/a opinię: agnieszka_rowka

Zobacz opinie o książce Tylko na chwilę

Kup książkę Tylko na chwilę

Dziewczyna z biblioteki
Iga Daniszewska0
Okładka ksiązki - Dziewczyna z biblioteki

Historia córki bohaterów bestsellerowej powieści Szpilki z Wall Street! Może się wydawać, że Lexi Clark, córka Dylana i Olivii, to typowa kujonka i dziewczyna...

Dziewczyna z zajęć malarstwa
Iga Daniszewska0
Okładka ksiązki - Dziewczyna z zajęć malarstwa

Historia drugiej córki bohaterów Szpilek z Wall Street. Kaylee Clark poznaje Aidena Walkera na zajęciach z malarstwa. W ramach kary za udział w bójce...