Tylko na chwilę

Lauren ma dziewiętnaście lat, kiedy zostaje na świecie sama, jednak to nie jest jej jedyny problem. Jej ojciec był senatorem, a dziewczyna odnajduje pewnego pendrive, na którym są dowody na wiele ważnych osób. Teraz grozi jej wielkie niebezpieczeństwo. Z pomocą przychodzi jej przyjaciel ojca. Kobieta musi upozorować własną śmierć, wyjechać, zmienić tożsamość. Innego wyjścia nie ma.
Mija dziesięć długich lat, zdała od Stanów Zjednoczonych, miejsca, które kocha, za którym bardzo tęskniła. Teraz może wrócić, z czego bardzo się cieszy, wierzy, że teraz będzie już tylko lepiej, że przeszłość się o nią nie upomni. Ma jednak świadomość, że już nigdy nie będzie sobą, nie wróci do własnego imienia, do rodzinnego domu. Wybiera inne miasto, gdzie udaje jej się zatrudnić na stanowisku menadżerskich w pewnym klubie.
Logan pochodzi z bogatej rodziny, ze środowiska, w którym różne przekręty są na porządku dziennym i choć sam tego nie akceptuje, na razie musi grać. Jest właścicielem m.in. klubu, w którym zatrudnienie dostaje Lauren. Jednak to nie on ją zatrudniał, on nigdy by tego nie zrobił, według niego to zbyt niebezpieczne dla kobiet. Jednak jej nie zwalnia, a pomysły kobiety odnośnie do zmian w klubie coraz bardziej mu się podobają. Po pewnym czasie zaczyna ich łączyć coś więcej niż tylko praca. Oboje mają tajemnice, sekrety, o których nie mogą powiedzieć nikomu. Czy mimo to uda im się być razem? Czy powrót do Stanów Zjednoczonych był dobrą decyzją dla Lauren? Jakie sekrety skrywa Logan?

Książka bardzo mi się podobała, pełna namiętności, a jednocześnie niebezpieczeństwa, tajemnic, sekretów, intryg, przyjaźni, miłości. To historia, którą przeżywałam razem z bohaterami, o której nie zapomnę zbyt szybko. Książkę czytało się bardzo szybko, wciągnęła mnie od pierwszych stron i nie mogłam się oderwać aż do samego końca. Momentami zabawna, momentami wzruszająca, z dość szybką akcją i ciekawymi jej zwrotami.

Bohaterowie niebanalni i to zarówno ci pierwszo planowi, jak i pozostali, których udało mi się trochę poznać.
Lauren to kobieta, która musiała szybko dorosnąć i zmienić swoje życie całkowicie. Początki nie były łatwe, jednak dała rady, stała się kobietą silną, niezależną. Wie, czego chce, ma własne zdanie i potrafi pokazać pazurki, a jednocześnie jest wrażliwa i uczuciowa.
Logan to mężczyzna tajemniczy, który jest zupełnie inny niż stara się pokazywać innym. Trzeba go dobrze poznać, odkryć, aby zrozumieć, aby polubić.

„Tylko na chwilę” to świetna książka, z którą spędziłam bardzo miło czas. Z wielką przyjemnością polecam.

Recenzja pojawiła się również na moim blogu - Mama, żona - KOBIETA

Informacje dodatkowe o Tylko na chwilę:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2022-02-16
Dodał/a opinię: Anna Kaczor

Zobacz opinie o książce Tylko na chwilę

Kup książkę Tylko na chwilę

Pomyłka
Iga Daniszewska0
Okładka ksiązki - Pomyłka

Powieść autorki Szpilek z Wall Street i Tylko na chwilę! Samantha Spinster to trzydziestolatka, która wspólnie z chłopakiem Jacksonem prowadzi agencję...

Dziewczyna z biblioteki
Iga Daniszewska0
Okładka ksiązki - Dziewczyna z biblioteki

Historia córki bohaterów bestsellerowej powieści Szpilki z Wall Street! Może się wydawać, że Lexi Clark, córka Dylana i Olivii, to typowa kujonka i dziewczyna...