Tylko nie on

❤❤❤Recenzja przedpremierowa❤❤❤

Premiera 18.08.2021 r.

"Tylko nie on" - Kennedy Fox

Dwójka wybuchowych bohaterów zamkniętych w jednym domu to zwiastun wojny a także wybuchów nieposkromionej przyjemności.

Cameron, rozpieszczona księżniczka, wiedząca wszystko najlepiej. Nie lubi kiedy coś nie idzie po jej myśli. Taka była na początku. Myślę, że to była taka maska. Dopiero z daleka od niechcianych wzroków fotografów, pokazuje nam swoje prawdziwe oblicze. Pokazuje nam się ze strony tej dobrej. Dużo rzeczy nie umie ale dzięki swojej determinacji, uczy się. Potrafi wiele zrozumieć i wiele zmienić. Swoim ciętym językiem wprawiała mnie w dobry nastrój. Tylko jej ciągłe kokietowanie i chęć współżycia za wszelką cenę trochę mnie irytowały. Ale to tylko szczegół, bo naprawdę jest wspaniałą bohaterką, która pokazuje, że otoczka księżniczki to tylko stereotyp.

Elijaha, facet z niższych sfer, bardzo pracowity i lojalny. Często lubi dogryzać i swoimi tekstami irytuje naszą bohaterkę.
Ma w sobie wiele ciepła i oddania. Za wszelką cenę stara się pokazać swoje uczucia. Powoli walczy i każdym czułym gestem kradnie serce. Jest bardzo cierpliwy i nie rzuca się przy pierwszej lepszej okazji na kobietę. Umie pokazać komuś, że zależy mu na czymś więcej niż tylko przygody seks.
Umie gotować a swoim urokiem osobistym oczarował mnie. Facet po prostu idealny. Czuły i nie nachalny. Irytujący ale bardzo kochany.

Od ciętych rozmów wszystko się zaczęło a skończyło na nieposkromionym pożądaniu i może czymś więcej.
Dużo rozmów i wspólnie spędzonych dni zbliża ludzi. Zaczynają łaknąć swojego ciepła i bliskości. On stara się jej pokazać, że warta jest wszystkiego a ona pomimo silnego filtrowania, także pokazuje swoje uczucia i wreszcie czuje sie sobą.

Czasy pandemii idealnie zostały odtworzone: zamknięcie, brak możliwości wyjścia do pracy, różne inne sytuacje powodują, że historia jest niebanalna i groźna, ale także urocza i romantyczna.
Pierwszy raz czytam taką książkę i już wiem, że historie z takim motywem będą bardzo ciekawe. A ta jest fenomenalna.

Pokazuje także, że nie powinniśmy słuchać stereotypów, bo ludzie często zakładają maski a tak naprawdę są inni i lepsi. To co inni o nich mówią to z zazdrości. A wtedy tacy ludzie czują się samotni i niezrozumiali. Przez to mocno cierpią.
Sceny intymne są rozgrzewające i to bardzo. Jest ich nie tylko dużo ale i są różnego rodzaju. Każde ich spotkania są pełne namiętności i flirtu. Na czerwone policzki nie będziecie narzekać. Każdy znajdzie coś dla siebie.
Żeby nie było tak cukierkowo pojawiają się ostre zwroty akcji, od których oddech przyspiesza a gęsią skórka gości przez dobre kilkanaście minut.
Autorki tworzą piękne i niezwykle historie z bohaterami o ciekawych charakterach i z całą otoczką, która tylko prosi aby je przeczytać.
Ta jest kolejną perełką z którą musicie się zapoznać.
Obiecuję, że będzie gorąco ale i strasznie.
9/10❤

Informacje dodatkowe o Tylko nie on:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2021-08-18
Tytuł oryginału: The Two of Us
Dodał/a opinię: glinka_54_czyta

Tagi: Romans współczesny bóg

Zobacz opinie o książce Tylko nie on

Kup książkę Tylko nie on

Ten, którego zatrzymam
Kennedy Fox0
Okładka ksiązki - Ten, którego zatrzymam

Jackson jest dziki, nieobliczalny i pewny siebie. Typowy playboy. W głębi duszy skrywa jednak prawdziwe uczucia do tej jedynej, która skradła jego serce ...

Ten, którego pragnę
Kennedy Fox0
Okładka ksiązki - Ten, którego pragnę

Evan Bishop jest przystojnym lekarzem. Bezkompromisowym, ponurym, profesjonalnym. Zamiast zostać i pracować na rodzinnym ranczu, Evan złamał schemat...