Tylko nie on

Czy tylko mi covid już uszami wychodzi ? Mimo to zdecydowałam się sięgnąć po te książkę , sprawdzić cóż tam autorka wymyśliła w kwestii pandemii i miłości. Biorąc pod uwagę opis spodziewałam się książki z wątkiem hate-love okraszonej aurą pandemiczną , że tak to ujmę. Co otrzymałam ? Coś w sumie innego , nie do końca moze w moim stylu ale bez tragedii.

Cameron i Elijah znają się od dziecka lecz pochodzą z różnych światów. Ona z bogatej rodziny, sławna wręcz od urodzenia. On , syn gosposi, na którego patrzono z góry bo nie - bogaty. Czuł przez lata, że ona nim gardzi, mimo , że sam dyskretnie się w niej podkochiwał.

Ale gdy rozpoczęła się pandemia, oboje postanawiają się odseparować od otoczenia i oboje trafiają do rodzinnego domku Cami. Co z tego wyniknie?

To historia słodka, urocza , romantyczna.. Jak dla mnie aż nazbyt, w trakcie czytania przewracałam oczami niezliczoną ilość razy . Jest dość przewidywalnie . Czasem zabawnie , np gdy nasza bohaterka zastanawia się po jakiej średnicy patelnię chwyciła i porównuje ją do penisa Eliego... To mnie rozbroiło. Bywa momentami niebezpiecznie , niepewnie, coś ciekawego chwilami się dzieje ale bez szału.

To jest moja trzecia książka tej autorki i wiem, że potrafi pisać lepiej.
Tu miała pomysł, był potencjał ale czy do końca wykorzystany ? Może sami oceńcie, bo przecież każdy lubi co innego. Ja mam zastrzeżenia ale Wy nie musicie.

Dla mnie było za dużo paranoi pandemicznej i za mało walki między bohaterami . Liczyłam na więcej "hate" mniej "sweet love". Niby się brali na przetrzymanie ale wyszły z tego takie urocze i przesłodzone podchody.

No cóż... po prostu mogło być lepiej :)

Informacje dodatkowe o Tylko nie on:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2021-08-18
Tytuł oryginału: The Two of Us
Dodał/a opinię: Marta BONIECKA

Tagi: Romans współczesny bóg

Zobacz opinie o książce Tylko nie on

Kup książkę Tylko nie on

Ten, którego pragnę
Kennedy Fox0
Okładka ksiązki - Ten, którego pragnę

Evan Bishop jest przystojnym lekarzem. Bezkompromisowym, ponurym, profesjonalnym. Zamiast zostać i pracować na rodzinnym ranczu, Evan złamał schemat...

Ten, którego poskromię
Kennedy Fox0
Okładka ksiązki - Ten, którego poskromię

Czy wakacyjna przygoda stanie się przygodą życia? Uroczy przystojniak i dziewczyna po przejściach ­ Alex Bishop i River Lancaster. Bohaterowie tej...