Tysiąc kawałków

Wydawnictwo: Oficynka
Data wydania: 2020-01-22
Język oryginału: Polska
Dodał/a opinię: zaczytana_optymi

Książkę miałam okazję przeczytać dzięki Kochanej Sylwii (@ksiazka_do_towarzystwa), która organizowała #booktour
NA PEWNO jej SZYBKO NIE ZAPOMNĘ!

A już Wam zdradzam dlaczego...

"W życiu musimy iść na kompromisy i czasem robić to, na co nie mamy ochoty. Ważne jednak, żeby mieć swoją odskocznię, i ty musisz jej poszukać..."

Piękny ten cytat prawda?

Tak jak piękna była ta historia.

Julia i Daniel.

Zakochani w sobie bez pamięci. Mimo różnicy wieku nie widzieli świata poza sobą. Ona-pielęgniarka, on-nauczyciel.

Historia jak z bajki.

Aż pewnego dnia babcia na łożu śmierci mówi Danielowi, że Julia rozbije jego świat na tysiąc kawałków. Chłopak nie wierzył w słowa babci, bo przecież jak można wierzyć osobie, która jest u kresu swego życia...?

I stało się!

Wyjazd Daniela na delegację..

Wypadek...

Zdrada Julii.. (tego nie umiem jej podarować, tego że miała taki stosunek do dziecka i tego jak bardzo skrzywdziła Daniela) - NIE polubiłam się z Julią. I nie ma mi jej chyba nawet żal... Fakt, że to co jej się przydarzyło później było było okropne, ale uważam, że nie zasługiwała na Daniela w żadnym wypadku. Ten chłopak był sto razy bardziej dojrzalszy niż ona!

Jaka ja byłam na nią zła!

Jak można zmarnować swoje życie przez własną głupotę? Nie robi się takich rzeczy komuś kogo się kocha, a już na pewno nie takiemu facetowi.

Cieszę się z tego jak ta historia się potoczyła,a moje serce należy w tej powieści zdecydowanie do Daniela❤

Sami widzicie: książka wzbudza ogromne emocje u czytelnika i bardzo Wam ją polecam. Do czytania zabierzcie ze sobą paczkę chusteczek ;)

Także kochana Aniu!

Książka jest piękna, wzruszająca i życiowa. Jak wiesz przeczytałam ją bardzo szybko :) Czekam na kolejne Twoje dzieła, które z chęcią przeczytam, bo masz ogromny talent, który sprawia, że czytelnik pragnie więcej!

Kup książkę Tysiąc kawałków

Zobacz opinie o książce Tysiąc kawałków