Ucieczkę bodyguarda

Tom 2 cyklu Seria o bodyguardzie

„Kocham Cię. Tylko to jest prawdą. Reszta się nie liczy. Proszę nigdy o tym nie zapomnij i nie wątp w nas. Nie wątp we mnie”

Mikaela Brown ma wszystko : pieniądze, luksusowe życie, świetnie prosperujący dom mody,ale nie ma najważniejszej rzeczy-miłości Theodor’a,który zmuszony sytuacją,zniknął i zostawił ukochaną wydawałoby się na zawsze.

Każdego dnia Mikaela cierpi, tęskni i rozpamiętuje wspólnie spędzone chwile. Gdy nagle Theo,zostawia jej list, a wszyscy wokół wydają się być tymi, którzy czyhają na jej życie, za namową swojej nowej bodyguard-Alice, Mikeala rozpoczyna zajęcia samoobrony z czwórką, z początku, wydających się jej, gburowatych i przerażających facetów.

Wkrótce okazuje się, że choć nie łatwe treningi stają się dla niej swoistą terapią i pewnego rodzaju wyzwoleniem.

Znikąd pojawiający się Theo na nowo rozpalając jej ciało i umysł, by potem oddalać się od niej na nowo. I nawet kiedy w powietrzu nieustająco wisi zagrożenie, Mikaela, nie może odpuścić pracy zawodowej i wspaniałego kontraktu jaki może zyskać jej dom mody. Kobieta będzie zmuszona podjąć decyzję, która może zaparzyć na całym jej życiu, ale czy rozum, czy miłość weźmie górę nad wyborem i jakie będą konsekwencje tej decyzji, musicie przekonać się sami, jedno jest pewne, niestety nie obejdzie się bez ofiar.

Emocjonująca, zaskakująca, ale też namiętnie pikantna, taka jest druga część serii o bodyguardzie.

Przemiana Mikaeli jaką możemy zauważyć, jej jest na prawdę potrzebna, a ludzie, których poznaje, zmuszona zawalczyć o swoje własne bezpieczeństwo, bezinteresownie jej w tym pomagając, stają się kimś więcej, niż tylko trenerami.

Takjak z Mikaeli można czytać jak z otwartej księgi, tak Theo, aż do samego końca. pozostaje dla mnie jedną wielką zagadką, a koniec, no cóż, mam nadzieję na  więcej.

Niebezpiecznie i pikantnie, ale też luksusowo i stylowo, autorka świetnie połączyła wszystkie te elementy w jedną zaskakującą całość.

W związku z tym, że ostatnie momenty książki, znowu mnie zaskoczyły, mam nadzieję, że wkrótce pojawi się trzeci tom !

Informacje dodatkowe o Ucieczkę bodyguarda :

Wydawnictwo: Szara Godzina
Data wydania: 2022-10-20
Tytuł oryginału: Ucieczka bodyguarda
Język oryginału: Język polski
Dodał/a opinię: EroticBooksLover

Zobacz opinie o książce Ucieczkę bodyguarda

Kup książkę Ucieczkę bodyguarda

Sekret bodyguarda
Marta Maciejewska0
Okładka ksiązki - Sekret bodyguarda

Romans erotyczny w świecie wielkich pieniędzy, niebezpiecznych tajemnic i pięknych ludzi. Młoda, atrakcyjna, niezależna. Wydawałoby się, że Mikaela Brown...

1200 gramów szczęścia
Marta Maciejewska0
Okładka ksiązki - 1200 gramów szczęścia

Emilia czuje się wybranką losu. Osiąga sukcesy jako modelka, ma u boku ukochanego mężczyznę, z którym spodziewa się dziecka. Szczęścia nie burzy nawet...