Układ z Cameronem

Tom 2 cyklu Slow Burn

***RECENZJA***

„Serce ma swoje pragnienia, ale czasem, to co bierzesz za miłość, jest tylko piękną formą autodestrukcji. Najgorsze w życiu to oddać siebie w zamian za nic.”

Czy zapracowana szara myszka, ma prawo do miłości, do szczęścia i orgazmów?
Nudne życie trzydziestosześcioletniej Joellen, zmienia się diametralnie dzięki nowemu, tymczasowemu sąsiadowi wprost ze Szkocji.
Cameron, nie dość, że zabójczo przystojny, obdarzony obłędnym ciałem, należycie we wszystkich miejscach, to w dodatku cholernie irytujący znany rugbista. Ich specyficzna relacja od początku irytuje dziewczynę, ale też dziwnie przyciąga. Ich odjechane dialogi i przekomarzania nie mają końca, ale wszystko to prowadzi do niezaprzeczalnej sympatii i wzajemnego pociągu.

Co dziwne, bo Joellen od dziesięciu lat jest skrycie zakochana w swoim gorącym szefie. I gdy nagle okazuje się, że ten się rozwodzi, Cameron postanawia pomóc jej go zdobyć.

Tylko, że w międzyczasie sam wpada w sidła uczuć, jednak czy ona w porę zdąży przejrzeć na oczy i wybrać właściwie? Czy z brzydkiego kaczątka zmieni się w pięknego łabędzia, a może od zawsze nim była, tylko nie spotkała, lub nie zauważyła, tego, dla którego zawsze była piękna?
Niesamowita pełna emocji książka. Przepełniona uczuciami, których główni bohaterowie nie potrafią, lub do których nie potrafią się przyznać. Wyśmienite dialogi i doza dawka humorystycznych momentów.Napięcie między Joellen i Cameronem, tak silne, że aż sami odczuwamy ten specyficzny ból niespełnienia. Tak więc, na pikantne sceny musimy trochę poczekać, ale jak już się doczekamy to,na prawdę są tak gorące, że aż parzą. Bo specyficzny ogień między bohaterami to prawdziwe cudo.
No i spodziewajcie się też momentów wzruszeń i niewiadomej, aż do samego końca.
Reasumując, bardzo fajnie opisana historia zawiłego miłosnego trójkąta, gdzie nie wszyscy są takimi, jakimi się wydają i nie wiadomo do końca czy właściwi się odnajdą, a którą to Wam gorąco polecam!

Pięknie dziękuje Wydawnictwo NieZwykłe] za możliwość przeczytania i zrecenzowania tej książki.

Informacje dodatkowe o Układ z Cameronem:

Kup książkę Układ z Cameronem

Niebezpieczne piękno
J.T. Geissinger0
Okładka ksiązki - Niebezpieczne piękno

Najnowsza seria fenomenalnej autorki Kontraktu Jacksona! Piękna uciekinierka. Gorący ochroniarz. Gra pokus. Nasir  były agent służb specjalnych i ochroniarz...

Piękny kryminalista
J.T. Geissinger 0
Okładka ksiązki - Piękny kryminalista

Killian Black, brat bliźniak Liama, jest gangsterem, z którym zdecydowanie lepiej nie zadzierać. A już tym bardziej nie powinno kraść mu się tego, co do...