Ukochany wróg

,,OD WROGÓW
DO KOCHANKÓW”

Delilah Baker młoda, piękna i mądra kobieta. Szefowa kuchni, świetnie prosperującej firmy cateringowej. Jej największym marzeniem jest otworzenie jakiejś małej własnej restauracji. Macon Saint bogaty, przystojny, seksowny, wygadany aktor. Został wielką gwiazdą filmową oraz westchnieniem wielu dziewczyn, poprzez rolę w popularnym serialu. I jak każdemu może się wydawać, oczywiście na takiej roli się nie skończyło. Delilah i Macon znają się dosłownie od dziecka. I już pierwsze ich spotkanie za dzieciaka kończy się totalnym niewypałem, ponieważ gdy mała dziewczynka postanawia zaprzyjaźnić się z chłopcem z sąsiedztwa, on w bardzo niemiły sposób ją potraktował. To był ten dzień, w którym można powiedzieć zostali wrogami. Po 10 latach los znowu daje im szanse, gdy Delilah próbuje naprawić błędy swojej siostry Samanthy, a byłej dziewczyny z lat młodzieńczych Macona.
W jakich okolicznościach ponownie się spotkają? Czy będą potrafili ze sobą rozmawiać jak normalni ludzie? Czy wybaczą sobie błędy przeszłości?
Niestety nic więcej nie będziemy Wam zdradzać, byście również mogli ją przeczytać sami od początku do samego końca.
Kochani na samym początku recenzji powiedziałyśmy, że jest to rewelacyjna książka i nadal podtrzymujemy nasze słowa. Pierwsze co było w niej super to ciekawa fabuła. Z taką historią spotkałyśmy się pierwszy raz w książce, wiec to jest na duuuuzy plus , ponieważ teraz często w romansach czy erotykach występują te same zdarzenia,historie, relacje czy nawet bardzo zbliżone postacie. Drugim plusem jest sporo dialogów, co sprawia, że nie nudzimy się i możemy bardziej zrozumieć całość powieści. Następne co nam się spodobało to różnorodność charakterów głównych bohaterów. Często bardzo nudno jest, gdy łącza się takie same pod względem charakteru, zachowania czy bycia sobą postacie. A w tej książce jest właśnie inność, wiec suuuper. Bardzo łatwo wciągnąć się w książkę, bo jest po prostu dla każdego. Zdziwimy się jak ktoś nam powie, że mu się nie spodobała, ponieważ serioo kolejna fascynująca oraz rewelacyjna pozycja.
Oczywiście dajcie znać w komentarzach co wy o niej sądzicie i czy przypadła Wam do gustu.

Informacje dodatkowe o Ukochany wróg:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2021-03-24
Tytuł oryginału: Dear Enemy
Tłumaczenie: Ewa Skórska
Dodał/a opinię: Sistersas Book

Tagi: Romans współczesny bóg

Zobacz opinie o książce Ukochany wróg

Kup książkę Ukochany wróg

Niedopasowani
Kristen Callihan0
Okładka ksiązki - Niedopasowani

Podobno przeciwieństwa się przyciągają. Ale przyciąganie między Rhysem a Parker może doprowadzić do katastrofy. Parker Brown nie może uwierzyć, że...

Niegrzeczny rockman
Kristen Callihan0
Okładka ksiązki - Niegrzeczny rockman

Udręczony rockman odnajduje siebie – oraz miłość – gdy zakochuje się w kobiecie, która tymczasowo wprowadza się do mieszkania obok. John...