Until Trevor

Trevor Mayson to kobieciarz, który nigdy nie wierzył w brednie o miłości. Do czasu, kiedy poznaje uroczą i nieśmiałą Liz. Zostają przyjaciółmi, ale jedna wspólna noc wywraca jego świat do góry nogami. Przez głupie nieporozumienie, kobieta się od niego odsuwa. Trevor uświadamia sobie, że Liz jest mu przeznaczona i należy tylko do niego. Jednak kiedy mężczyzna ją odrzucił, ona postanowiła zapomnieć o nim i iść własną drogą. Trevor postanawia ponownie odzyskać jej zaufanie i uczucie. Stawia wszystko na jedną kartę. Czy Liz ponownie wpuści go do swego serca? Czy zapomni o przeszłości Trevora?

Trevora oraz Liz mogliśmy mieć okazję poznać w poprzedniej części. Ta odsłona Until jest dla nich.

Trevor jak jego brat Asher jest typowym samcem alfa. Chociaż nie aż tak bardzo przytłaczającym i wkurzającym. Jego zaborczość mnie nie denerwowała, a kiedy szła w parze z czułością i z byciem opiekuńczym stanowiła świetną mieszankę powodującą palpitacje serca. Trevor to owszem - jaskiniowiec, ale w subtelnym słowa tego znaczeniu. Wiedział, kiedy może naciskać, ale znał granice, których przekraczać nie może.

Liz to z kolei łagodna, cicha i powściągliwa kobieta. Miałam wrażenie, że czytam o swoim alter ego, a kiedy pokazała swoje pazurki i wewnętrzną siłę, polubiłam ją całym sercem! "Cicha woda brzegi rwie" i tu się to sprawdziło, bo Liz nie brakowało ognia, kiedy chciała, potrafiła innym pokazać ich miejsce. Chociaż traciła tę iskrę w starciu z Trevorem, któremu nie potrafiła odmówić, ani się postawić, a jeśli próbowała to z marnym skutkiem i tu trochę mnie drażniła. Miałam nadzieję, że w przeciwieństwie do November ona utrze Maysonowi nosa.

Autorka nie zapomniała o pozostałych braciach i nawet dała nam przedsmak tego, co czeka nas w kolejnej części o Cash'u. Jak dla mnie ta część jest lepsza od pierwszej chociaż nie ukrywam, że jeśli chodzi o fabułę są niemal do siebie podobne. Trochę przeszkadzało mi nagłe przeskakiwanie w czasie, bo były takie momenty, że musiałam wrócić na poprzednią stronę i sprawdzić, czy czegoś nie pominęłam. Czułam się zdezorientowana.
Został tu również wprowadzony wątek kryminalny, ale moim zdaniem wyszedł dość słabo. Szybko się zakończył i moim zdaniem wypadł niezbyt realnie. Nie zabraknie tu zmysłowych scen łóżkowych, które działają na wyobraźnie.

"Until Trevol" to książka, którą czyta się szybko, lekko i przyjemnie. Ja nie mogłam się oderwać. Rzadko czułam smutek, ale radość? Często! Kilka razy mnie rozbawiła i brnęłam przez tę książkę z uśmiechem na ustach. To typowy romans, z równie szybko rozwijającym się związkiem jak w poprzedniej części. Ja miło spędziłam przy niej czas, zapomniałam o otaczającym mnie świecie. Pokochałam głównych bohaterów za ich docinki i humor. Pokazali, że związek to nie tylko relacja dwojga ludzi, którzy żyją wspólnie. Pokazali, że związek to bycie dla siebie również przyjaciółmi, którzy czują się przy sobie na tyle swobodnie, że mogą być sobą.
Książka idealna dla tych, którzy nie oczekują zbyt wiele, lubią dominujących mężczyzn i liczą na niezbyt skomplikowaną historię miłosną z odrobiną pikanterii.

Co mają w sobie bracia Maysonowie, że nie można im niczego odmówić? Determinację, wytrwałość i seksapil! A Treverowi Maysonowi tego z pewnością nie brakuje. Jesteście gotowi by poznać doskonałego samca alfa? Przygotujcie swoje serce na ostre palpitacje, bo oto nadchodzi skryte marzenie większości kobiet.

Informacje dodatkowe o Until Trevor:

Kup książkę Until Trevor

Assumption
Aurora Rose Reynolds 0
Okładka ksiązki - Assumption

They say when you assume that you make an ass out of you and me. Kenton Mayson learned this lesson firsthand when he made assumptions about Autumn Freeman...

Until November
Aurora Rose Reynolds0
Okładka ksiązki - Until November

Namiętność aż do utraty tchu.Niebezpieczna i pełna intryg codzienność.Rodzina, która rani Cię najbardziej.Po tajemniczym wypadku November przeprowadza...