Upadek milionera

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Data wydania: 2021-04-06
Kategoria: Romans
ISBN: 9788382340907
Liczba stron: 414
Język oryginału: polski
Dodał/a opinię: Klaudia Hańczuk
Tom 2 cyklu Kaprys milionera

Ocena: 4.33 (9 głosów)

Wiedziałam, że po raz kolejny się nie zawiodę na tej książce i duecie @izabellafraczyk, @jagnarolska. Na tę część czekałam z niecierpliwością, a gdy zobaczyłam, że za chwilę będzie miała swoją premierę, to już wiedziałam, że muszę ją mieć😍 Pierwsza część "Kaprys milionera" była świetna i pełna wrażeń, ta część w tym samym stopniu dorównuje jej wysokim poziomem. Gdybym miała wybrać, która jest lepsza, to nie byłabym w stanie, bo obie są wyjątkowe i napisane z sercem. Przygotujcie się, że wzniesie Was na wyżyny wielu doznań, rozbudzi Waszą wyobraźnie i przeniesie do najpiękniejszych zakątków jednej z malowniczych greckich wysp. Jesteście na to gotowi?😉
💛💚
Największą rolę odgrywają tu bohaterowie i to oni dodają tej książce lekkości, świeżości, delikatności (nie, to nie jest reklama papieru toaletowego😁). Naturalność i prostota Danusi, wiele wnosi do książki, uwielbiam tą kobietę. Chociaż momentami jest naiwna, to akurat jest w niej urocze, ma coś w sobie, że chcesz z nią się zaprzyjaźnić i wiesz, że będzie Twoją bratnią duszą. Ona wraz z Emilem tworzą duet idealny, uzupełniają się, dogadują, mam nadzieję, że w końcu coś z tego wykiełkuje.
💚💛
"Upadek milionera" czyta się szybko i przyjemnie, płyniesz przez nią jak przez morze pełne czekolady, czyli rozkosz dla duszy i podniebienia, bo sama rozpływa się w ustach (zero kalorii). Tutaj na brak nudy nie liczcie, bo co tu się wydarzyło, to jakiś kosmos. Sama nie liczyłam na tyle emocji i wrażeń, a także, że autorki będą w stanie mnie jeszcze czymś zaskoczyć. A co najważniejsze, że nie powiedziały one ostatniego słowa, bo to nie koniec przygód głównych bohaterów, z czego niezmiernie się cieszę i nie mogę się doczekać, co tym razem nam zaserwują.
💛💚 💚💛 💛💚 💚💛
Emil przystojny, bogaty i twardo stąpający po ziemi mężczyzna. Danusia kobieta po przejściach i po totalnej metamorfozie, spełniająca swoje wielka marzenia związane z fotografią, niestety mająca pecha do mężczyzn. Los znowu połączy tę parę w kompletnie nieznanych jak dotąd dla nich warunkach, a to dlatego, że grozi im niebezpieczeństwo.
💛
W pośpiechu muszą spakować walizki i zostawić swoje dawne życie. Czy uda im się uciec? Jakie grozi im niebezpieczeństwo i z czyjej strony? Czy Danusia zostawi Marka? Kim jest Marian Motyka? Tyle pytań, a brak odpowiedzi, na wszystkie znajdziecie odpowiedź w książce.

Tagi:

POLECANA RECENZJA

Zobacz opinie o książce Upadek milionera

Kup książkę Upadek milionera

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Inne książki autora
Kaprys milionera
Izabella Frączyk, Jagna Rolska0
Okładka ksiązki - Kaprys milionera

Emil Kastner to znudzony życiem biznesmen. Nic go nie cieszy, rozkapryszony szuka wciąż nowych podniet. Podczas solidnie zakrapianego spotkania z przyjaciółmi...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Reklamy