Uważaj, o co prosisz Mikołaja

"Uważaj, o co prosisz Mikołaja" to utrzymana w klimacie świątecznym opowieść o jednym przypadkowym spotkaniu, które może odmienić życie dwojga ludzi.

Carla uwielbia święta. Czas przygotowań to dla niej sama przyjemność. Jednak kiedy zaczyna nową pracę, szef nie chce puścić jej do rodzinnego domu na święta, dopóki nie skończą projektu. Dlatego Carla postanawia zaprosić Willamia do Aspen, w ten sposób dziewczyna będzie miała czas na przygotowania, ale również na pracę.

Świąteczny klimat, wspólne przygotowania oraz kilka chwil sam na sam bardzo zbliży do siebie szefa oraz jego pracownicę.

Oprócz klimatu świątecznego nie zabraknie również gorących, zmysłowych scen jak również nutki tajemniczości.

Ta książka pokazuje, że święta to nie tylko prezenty, ale również czas spędzony z bliskimi, jak również pomoc innym. Główna bohaterka bardzo angażuje się w przygotowania świąteczne, pomaga sąsiadom, odwiedza chore dzieci w hospicjum, jak również niesie radość małym domownikom domu dziecka.

Ta książka bawi, ale również bardzo wzrusza.

Jak dla mnie jest to idealna lektura na świąteczny czas.

Informacje dodatkowe o Uważaj, o co prosisz Mikołaja:

Kup książkę Uważaj, o co prosisz Mikołaja

Niebiańskie tsunami
Nana Bekher0
Okładka ksiązki - Niebiańskie tsunami

,,Niebiańskie tsunami", czyli gorący romans prosto z zachwycającej Ibizy! Nadia rozstała się z Ethanem już cztery lata temu. Ponieważ związek zakończył...

Smak pożądania
Nana Bekher 0
Okładka ksiązki - Smak pożądania

Julia wyjechała z rodzinnego Szczecina do Irlandii studiować prawo. Teraz, gdy już kończy studia, marzy o zwiedzeniu wraz z przyjaciółkami Zielonej...