Vir

Życie głównej bohaterki nie idzie w parze ze stabilizacją i odpowiedzialnością. Fakt, pracuje w korporacji, jednak tuż po pracy nie żałuję sobie niczego. Od wolnego seksu po imprezy i niezobowiązujące związki.
Choć takiego stylu nie popierają jej najbliżsi, to dziewczyna niewiele sobie z tego robi. Do gry zaczną wchodzić konsekwencje niektórych działań, które będą miały wpływ na jej światopogląd. Czy pojawienie się w jej życiu Tomka, będzie mogło przynieść nieoczekiwane zmiany?

🤎🤎🤎🤎🖤🖤🖤🤎🤎🤎🤎

To nie jest książka fabularna, która biegnie wcześniej nadanymi torami. To rodzaj pamiętnika, w którym mamy możliwość przyglądnąć się życiu głównej bohaterki i dzięki temu wczuć się w jej osobę.
Choć nie każdy z nas może pochwalić tryb, który prowadzi, to z pewnością z chęcią poznamy tajniki jej codzienności.

Anna, choć wydaje się być prostą dziewczyną, która nie zdążyła dorosnąć i jest ucieleśnieniem nastoletniej wersji Piotrusia Pana w wersji dla dorosłych, to posiada swój rozum i wierzę, że pewne zachowania były jedynie mechanizmem obronnym.

Mamy także wątek toksycznej pseudo miłości. Sebastian jest wampirem energetycznym, który niepostrzeżenie odbiera Ani to, co w niej najlepsze.

Z pewnością każdy dzień był dla głównej bohaterki wyzwaniem, z którym dzielnie starała się zmierzyć. Autorka podkreśliła to, jak w obecnych czasach żyją singielki, a także jaki wpływ na ich życie ma praca w korporacji. Może lekko przerysowała postać, jednak dzięki temu lepiej zauważalne są dysonanse, które miotają Anną.

Nie można określić jej jednym kolorem. Ta postać zawiera paletę barw, która wciąż odkrywa nowe odcienie.

Informacje dodatkowe o Vir:

Wydawnictwo: Novae Res