W cieniu Babiej Góry

Tom 1 cyklu Baśka Zajda

Oto, proszę Państwa, debiut. Bardzo zgrabny i udany. Można się przyczepić do kilku drobiazgów, ale czepiać się nie będziemy, bo debiutów się nie czepiamy 😉

Jest tu wszystko, co powinno być w dobrym kryminale – policjant(ka) po przejściach, zagadkowe morderstwo, tajemnica sprzed lat, która akurat teraz wychodzi na jaw.

Autorka (a właściwie główna bohaterka) próbuje rozwikłać tajemnicę katastrofy lotniczej z 1969 roku. Muszę przyznać, że ten wątek mnie bardzo zaciekawił, zaczęłam jeszcze w trakcie lektury szukać informacji o katastrofie.

Połączenie przeszłości z teraźniejszością udało się nieźle. Ponieważ, jak już ustaliliśmy na początku, nie czepiamy się drobiazgów, nie powiem, że zakończenie jest trochę naciągane, nic nie szkodzi, kupuję to wszystko, dałam się porwać i czytałam w nocy, żeby skończyć 😉

Wszystkie znaki na niebie i na ziemi (a najbardziej posłowie) wskazują na to, że będzie kontynuacja przygód nieustępliwej pani policjantki, z czego bardzo się cieszę. Będę czytać!

Informacje dodatkowe o W cieniu Babiej Góry:

Kup książkę W cieniu Babiej Góry

Daleko od Babiej Góry
Irena Małysa0
Okładka ksiązki - Daleko od Babiej Góry

PORYWAJĄCY KRYMINAŁ IRENY MAŁYSY! Zbrodnia dotarła i tutaj, daleko od Babiej Góry Baśka Zajda przyjeżdża do Mysłowic, na pogrzeb ciotki Ewy. Dawno...

Demony Babiej Góry
Irena Małysa0
Okładka ksiązki - Demony Babiej Góry

Kolejna książka z cyklu Baśka Zajda, jednej z najpopularniejszych polskich serii kryminalnych Czy można uciec przed demonami kryjącymi się w przyrodzie...