W cieniu Babiej Góry

Tom 1 cyklu Baśka Zajda

Powiem Wam, że ostatnio trafiam na naprawdę świetne debiuty. Przedstawiam Wam kolejny z nich🔥

„W cieniu Babiej góry” to debiutancka książka @irenamalysa_autor

Już od momentu, kiedy pierwszy raz rzuciła mi się w oczy okładka tej książki, wiedziałam, że prędzej czy później ta książka trafi w moje ręce. Najpierw zaintrygował mnie tytuł, a potem już sam opis książki. Dzięki uprzejmości @wydawnictwomova miałam możliwość przeczytać ją wcześniej, niż planowałam.

Policjantka Baśka wraca z Krakowa do rodzinnej Zawoi. Jej przyjaciółka Iza niedługo bierze ślub, więc korzystając z okazji, razem z dwoma innymi kobietami postanowiły wspiąć się na szczyt Królowej Beskidów i tam się zabawić. Rano Baśka znajduje martwą Izę….Co śmierć przyjaciółki policjantki ma wspólnego z katastrofą lotniczą pod Babią Górą? Jakie tajemnice wyjdą na jaw? Przekonajcie się sami.

„W cieniu Babiej Góry” to świetnie skonstruowany kryminał, który od pierwszych stron wciąga i trzyma w napięciu do ostatniej strony. Trudno mi ją było odłożyć na chwilę i tak naprawdę, gdybym zaczęła ją czytać troszkę wcześniej, to pochłonęłabym ją w jedno popołudnie. Nie ma tutaj niepotrzebnych opisów.
Ciągle układałam sobie w głowie scenariusze, i zastanawiałam się co tam jeszcze może się wydarzyć, a i tak nie udało mi się przewidzieć praktycznie niczego, a już tym bardziej zakończenia. Autorka przez cały czas wodziła mnie za nos. Na koniec wszystko świetnie połączyło się w jedną całość.
Plusem jest to, że autorka umiejętnie połączyła prawdziwe wydarzenia z fikcją literacką. Szczerze mówiąc z tej książki, po raz pierwszy dowiedziałam się na temat katastrofy lotniczej, która miała miejsce w 1969 roku.

Polecam Wam, bo naprawdę warto sięgnąć po tę książkę. Autorce gratuluję udanego debiutu i z niecierpliwością czekam kolejne książki 🔥

Informacje dodatkowe o W cieniu Babiej Góry:

Kup książkę W cieniu Babiej Góry

Daleko od Babiej Góry
Irena Małysa0
Okładka ksiązki - Daleko od Babiej Góry

PORYWAJĄCY KRYMINAŁ IRENY MAŁYSY! Zbrodnia dotarła i tutaj, daleko od Babiej Góry Baśka Zajda przyjeżdża do Mysłowic, na pogrzeb ciotki Ewy. Dawno...

Więcej niż jedno życie
Irena Małysa0
Okładka ksiązki - Więcej niż jedno życie

Najnowsza książka Ireny Małysy, autorki ,,W cieniu Babiej Góry". Baśka Zajda w całości poświęciła się zbiórce charytatywnej dla małego Mateuszka, synka...