W cieniu

Książka ta jest spostrzegana jako triller .... raczej się z tym nie zgadzam. Książka nie wywołuje dreszczu emocji. Mimo to książka jest bardzo dobra. Możemy w niej śledzić krok po kroku jak dwoje ludzi, którzy uważają, że ich życie jest poukładane i nic już się w nim diametralnie nie zmieni, stara się odnaleźć w nowej rzeczywistości. Todd wchodzi w romans z córką przyjaciela, która zaczyna zmieniać jego życie czy On tego chce czy nie. Gdy zaczyna rozumieć, że mimo wszystko to nie jest to czego tak pragnął, zastanawia się nad możliwością powrotu choć w części do tego co było. Jody po decyzji odejścia Todda czuje się jakby jej świat się nagle rozpadł. Stara się poukładać go na nowo, choć na starych zasadach. Gdy jednak nie udaje się jej to, przyjaciółka namawia ją do zamordowania Todda. Jak uda im się poukładać życie na nowo, czy znajdą w tym życiu szczęście, czy każda decyzja będzie tą dobrą decyzją, jakie konsekwencje swoich wyborów poniosą??? W książce jest ukazana wiarygodnie analiza krok po kroku jak rozpada się związek, jakie przyczyny leżą po stronie jej, a jakie po jego, jak przeszłość wpływa na nasze decyzje dzisiejsze i do czego zdolny jest człowiek, kiedy nagle znajdzie się w punkcie, w którym jego życie zmienia się prawie całkowicie. Polecam każdemu, kto lubi czytać książki w których proza łączy się z psychologią, a tym którzy jeszcze nie próbowali takich książek, też polecam na pierwszy raz :)))

Informacje dodatkowe o W cieniu:

Wydawnictwo: Znak
Data wydania: 2015-01-14
ISBN: 978-83-240-2657-9
Dodał/a opinię: k_skolimowska

Zobacz opinie o książce W cieniu

Kup książkę W cieniu

Siemowit Zagubiony