W maratonie życia

"Każdy z nas jest w stanie dotrzeć do upragnionej mety, po przekroczeniu której wszystko może być tylko dobre"

Życie nie zawsze jest tak kolorowe, jak tego oczekujemy. Los rzuca nam pod nogi kłody, stawia wyzwania.. Tak też wyglądało życie Matyldy. Nieudane małżeństwo, romanas, fałszywi przyjaciele.. to tylko namiastka nieszczęść, jakie spotkały Matyldę. Długa droga pełna niespodzianek doprowadziła ją do momentu, w którym postanowiła być szczęśliwa. Dzisiaj ma wspaniałą rodzinę- kochającego męża i dzieci.

Anna Niemczynow stworzyła powieść o kobiecie, której życie nie oszczędzało. O kobiecie, którą może być każda z nas. Z niezwykłą wrażliwością, w prosty, ale i bolesny sposób opowiedziała nam losy Matyldy. Z każdą kolejną przeczytaną stroną z powieści wylewa się ogrom emocji. Autorka posługuje się przepięknym językiem, a styl jakim jest napisana powieść sprawia, że przez książkę się płynie i nie sposób się oderwać od czytania.
"W maratonie życia" to książka, którą powinna przeczytać każda kobieta. Historia Matyldy to głównie powieść o wybaczeniu, o wzlotach i upadkach, o błędach, które popełniamy, ale które zasługują na wybaczenie, i przede wszystkim o miłości, na którą zasługuje każdy człowiek. Anna Niemczynow poraz kolejny w swojej powieści zamieszcza mnóstwo cennych, życiowych rad i za to właśnie uwielbiam sięgać po jej książki.
"W maratonie życia" to piękna, mądra i tak bardzo życiowa książka, którą z całego serca polecam!

Informacje dodatkowe o W maratonie życia:

Wydawnictwo: Luna
Data wydania: 2022-04-27
Dodał/a opinię: Ilona Wolińska

Tagi: Literatura obyczajowo-rodzinna bóg

Zobacz opinie o książce W maratonie życia

Kup książkę W maratonie życia

Maleńka
Anna H. Niemczynow0
Okładka ksiązki - Maleńka

Zofia Wolant-Abramowicz, z zawodu tłumaczka, ma na koncie nieudane małżeństwo i córkę z tego związku. Kobieta wychodzi ponownie za mąż za mężczyznę będącym...

Anna H. Niemczynow0
Okładka ksiązki - Słowa wdzięczności

Czy można być wdzięcznym mimo doświadczenia anoreksji, bulimii, przemocy słownej, cielesnej, rozwodu i wielu innych?  Otóż można. Niemczynow udowadnia...