W maratonie życia

Prawdziwa uczta dla umysłu i serca.
Literacki debiut Anny H. Niemczynow przebił moje najśmielsze oczekiwania. Autorka zgotowała mi podróż po pięciolinii uczuć. Mimo iż jest to powieść obyczajowa, moje emocje sięgały zenitu niczym przy naprawdę dobrym thrillerze.
Główna bohaterka - Matylda, śniła marzenia zwyczajnej, można by rzec typowej kobiety. Pragnęła miłości, szacunku. Chciała spełniać się zawodowo, a przy tym prowadzić dom i być perfekcyjną żoną i matką. W którym momencie zatraciła w tym wszystkim siebie? Kiedy obrała złą drogę? Czy to ona przyciągała do siebie niewłaściwych ludzi, czy oni obierali ją sobie za cel?
“W maratonie życia” jest książką, która powinna trafić w ręce każdej kobiety. Niesamowicie realistyczna historia, stanowi cząstkę każdej z nas. Tak, każdej, bo w każdej z nas zakorzenione są marzenia i lęki Matyldy. Każda z nas, doznała bólu rozstania, goryczy porażki, straty ukochanej osoby, czy też bezcelowego  szamotania się z myślami.
Jest to książka od której nie sposób się oderwać. Razem z główną bohaterką biegniemy maraton, by odkryć w jaki sposób uporała się z kłodami życia. Zaliczamy z nią dołki, wznosimy się do nieba, czasem razem z nią rozkładamy z niemocy ramiona, smakując spływającą do ust, samotną łzę.
Autorka stworzyła historię, która dogłębnie mną poruszyła i na pewno na długo zagości w mojej pamięci. Niesamowicie piękna, wstrząsająca i wyzwalająca.

Informacje dodatkowe o W maratonie życia:

Wydawnictwo: Luna
Data wydania: 2022-04-27
Dodał/a opinię: Marlena Jabłońska

Tagi: Literatura obyczajowo-rodzinna bóg

Zobacz opinie o książce W maratonie życia

Kup książkę W maratonie życia

Anna H. Niemczynow0
Okładka ksiązki - Słowa wdzięczności

Czy można być wdzięcznym mimo doświadczenia anoreksji, bulimii, przemocy słownej, cielesnej, rozwodu i wielu innych?  Otóż można. Niemczynow udowadnia...

Którędy do raju
Anna H. Niemczynow0
Okładka ksiązki - Którędy do raju

Którędy do raju   Elżbieta marzy o podróżach. Choć odnosi sukcesy jako felietonistka, ma dość codzienności kręcącej się wokół domu i dzieci. Wyczekana...