W mroku lasu

Pies Ridera Creeda przypadkiem odnajduje płytki grób, wszystko wskazuje na to, że miał nigdy nie zostać odnaleziony. Okazuje się, że w Parku Narodowym są ukryte kolejne ludzkie szczątki, śledczy dochodzą to wniosku, że sprawcą zna Park jak własną kieszeń i od lat ukrywał tam ciała. Kto odpowiada za te zbrodnie? Do czego posunie się mordercą?

Książka bardzo przypadła mi do gustu, ma ciekawą fabułę, intrygujących bohaterów, dodatkowo to moje drugie spotkanie z agentką Maggie, która polubiłam już w książce "Zło konieczne".
Autorka cały czas trzyma czytelnika w napięciu i niepewności, dzięki czemu czyta się ją bardzo szybko i z ogromnym zaciekawieniem.
Sam klimat lasu jest już naznaczony tajemnicami i mrokiem, a dodatkowo mamy tutaj pełne martwych ciał, które nigdy nie miały ujrzeć światła dziennego.
Razem ze śledczymi odkrywamy coraz to nowe informacje, które powoli nakreślają profil mordercy i mają pomóc w złapaniu go. Po prostu razem z bohaterami wpadłam w wir śledztwa i równie mocno chciałam odkryć kto jest mordercą i dlatego to robi!
Jeśli lubicie kryminały, które niesamowicie wciągają i są pełne zagadek do rozwikłania, to ksiazka "W mroku lasu" jest idealna dla Was!

Informacje dodatkowe o W mroku lasu:

Wydawnictwo: HarperCollins Polska
Data wydania: 2021-09-01
Tytuł oryginału: Hidden Creed
Dodał/a opinię: zakochanawksiazk

Tagi: Thrillery psychologiczne

Zobacz opinie o książce W mroku lasu

Kup książkę W mroku lasu

Płomienie śmierci
Alex Kava0
Okładka ksiązki - Płomienie śmierci

Wciągająca fabuła, dynamiczna akcja, umiejętnie budowane napięcie... "Płomienie śmierci" to już dziesiąta powieść z bestsellerowego cyklu o przygodach...

Epidemia
Alex Kava0
Okładka ksiązki - Epidemia

W Chicago młody mężczyzna skacze z osiemnastego piętra luksusowego hotelu. W Alabamie młoda kobieta napełnia kieszenie kamieniami i wchodzi do rzeki. Dwa...