W sidłach obsesji

RECENZJA PRZEDPREMIEROWA

~Premiera 23.02.2022r

Piętnastoletnia Magda wraz ze swoją mamą wprowadzają się do dworu Volkov, gdzie ta druga będzie pracować.
Nastolatka na dzień dobry dostaje reprymendę, co może a czego nie mieszkając w pałacu. Najważniejszą rzeczą jest nie rzucanie się w oczy domownikom, a już tym bardziej nie może rozmawiać z dwoma synami Volkova.
Mówią, że zamazany owoc smakuje najbardziej. Chęć posmakowania go jest przeogromna, często niepohamowana.
Kolejnym powiedzeniem jest, że miłość nie wybiera, co w tej sytuacji psuje idealnie. Między Lazarem a Magdaleną wybuchnie romans, który stale owocuje. Potajemne spotkania, tak aby nikt nie widział podsycają żar.
Niestety zakazana miłość będzie jej najmniejszym problemem, bardzo nie istotnym kiedy zostanie porwana na trzy lata przez psychola.
Czy Madzia uwolni się z rąk oprawcy? Kto ją uwolni? Jak zatajone informacje wpłyną na dalsze losy bohaterów? Czy miłość przetrwa rozłąkę?
Znając twórczość Moniki Nerc, nie spodziewałabym się, że książka W sidłach obsesji, jest dziełem dwóch autorek. Chyba naprawdę są bratnimi duszami. Historia jest spójna, nie ma niedociągnięć. Niesamowicie przyjemnie było móc ją przeczytać. Nie ukrywam, że niektóre sceny mocno mną wstrząsnęły, jednak na to się pisałam, przecież było ostrzeżenie na pierwszej stronie😂.
Gratuluję autorkom!! Dobra robota ❤. Z niecierpliwością czekam na kontynuację 😍.

Informacje dodatkowe o W sidłach obsesji:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2022-02-23
ISBN: 9788328720541
Dodał/a opinię: _read_andzia_

Tagi: Romans erotyczny bóg

Zobacz opinie o książce W sidłach obsesji

Kup książkę W sidłach obsesji

Miłość jest piękna, ale trudna. Tylko ta prawdziwa jest warta wysiłku (…) Nie ma rzeczy niemożliwych, a każda góra staje się łatwiejsza do przeskoczenia, kiedy mamy dla kogo się starać.

Kanibal
Paulina Zalecka0
Okładka ksiązki - Kanibal

Każda bestia ma swój słaby punkt, a każda miłość - ciemną stronę. Aria Simons jest młodą kobietą z sercem na dłoni. Jej największym marzeniem jest adopcja...

Łowca
Paulina Zalecka0
Okładka ksiązki - Łowca

Podobno miłość dodaje sił. Ich miłość sprawiła, że spalali się na swoich oczach. Hunter poprzysiągł sobie, że zrobi wszystko, aby nigdy więcej nie być...