W sidłach obsesji

Uwielbiam twórczość Moniki, jej seria „Dziedzic Podziemia” ma szczególne miejsce zarówno na mnie jej półce jak i w sercu. Byłam ciekawa więc tym bardziej takiego połączenia sił z autorką, której książek jeszcze nie czytałam. Mówiąc szczerze, weszłam w to w ciemno, bo góry założyłam, że nie będzie tragedii, czy miałam rację?

Magda, wraz z matką zamieszkuje w rezydencji Volkowa i jego rodziny, tajemniczego mężczyzny, w której ta ma zostać gosposią. Jedynym warunkiem jaki dostaje dziewczyna to trzymać się z dala od braci Volkow, synów właściciela. Jednak wzajemna fascynacja, rodzące się uczucie między Magdą a Lazarem, starszym z braci, są silniejsze niż strach. Relacja obojga zdaje się rozwijać do czasu, gdy dziewczyna znika. Czy chłopakowi uda się ją odnaleźć?

Magda to ciepła, pełna empatii i kochająca bliskich osoba.  Lazar to syn szefa mafii i dziedzic mafijnego tronu, wychowany i przygotowywany na to by rządzić. Czy w jego życiu, na stałe, będzie miejsce dla kobiety, która pragnie od życia więcej niż gangsterskiego świata? Totalne przeciwieństwa, które połączyło niezwykle uczucie na tyle silne by oboje się w nim zatracili. Właśnie ono zasługuje na największe wyróżnienie w tej pozycji. Gdy Magda znika, Lazar nie poprzestaje w poszukiwaniach. Nie może pozwolić, aby jedyna wartościowa istota w jego życiu przepadła. Czy uda mu się ją odnaleźć? Czy odkryje kto przyczynił się do zniknięcia Magdy?

„W objęciach obsesji” to rewelacyjna książka, która trzyma w napięciu do ostatniej strony. Autorki tak manewrowały fabułą, że ciekawość mnie nie opuszczała, wręcz musiałam przekonać się o dalszych losach bohaterów i odłożenie książki nie wchodziło w grę. Nie spodziewałam się jak potoczy się akcja i byłam miło zaskoczona tym co otrzymałam. Znajdziecie tu zarówno sceny, od których poczujecie rumieniec na policzkach, jak i momenty przemocy, ale wszystko to jest wyważone idealnie, aby czytelnik nie przesycił się żadną z nich. Spodziewałam się większej brutalności po opiniach wśród innych czytelników, jednak o ile takie sceny są, to nie ma ich zbyt dużo, jednak emocje związane z takimi wydarzeniami są obecne w fabule i przeżywałam je oraz ich skutki wraz z bohaterami. Bardzo polubiłam postacie, a chyba najbardziej Adrika i z niecierpliwością czekam na tom poświęcony jego osobie.

Premiera „W objęciach obsesji” miała miejsce 23 lutego więc zachęcam Was do zakupu lub dodania książki na półeczkę Legimi gdzie również jest dostępna. Ja z pewnością sięgnę po kolejne części, bo taki duet jakim jest Monika i Paulina, zasługuje na uznanie.

Informacje dodatkowe o W sidłach obsesji:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2022-02-23
ISBN: 9788328720541
Dodał/a opinię: Grazyna_a_czyta

Tagi: Romans erotyczny bóg

Zobacz opinie o książce W sidłach obsesji

Kup książkę W sidłach obsesji

Miłość jest piękna, ale trudna. Tylko ta prawdziwa jest warta wysiłku (…) Nie ma rzeczy niemożliwych, a każda góra staje się łatwiejsza do przeskoczenia, kiedy mamy dla kogo się starać.

Łowca
Paulina Zalecka0
Okładka ksiązki - Łowca

Podobno miłość dodaje sił. Ich miłość sprawiła, że spalali się na swoich oczach. Hunter poprzysiągł sobie, że zrobi wszystko, aby nigdy więcej nie być...

Zrodzony z gniewu
Paulina Zalecka0
Okładka ksiązki - Zrodzony z gniewu

W tej bajce księżniczka może liczyć tylko na siebie Chloe znalazła swojego księcia - zakochanego w niej chłopaka z dobrego domu, gotowego ożenić się z...