W sidłach obsesji

“W sidłach obsesji”

Wiem - romansów mafijnych jest jak grzybów po deszczu ale mam dla Was kolejny i to taki, który raczej Wam się spodoba. Mi się spodobał nawet bardzo :) Chwytając za tę książkę wiedziałam, że ma wiele pozytywnych opinii ale najlepiej wyrobić własne zdanie . Przez pierwsze , mniej więcej 100 stron , byłam zdania , że trafiłam na słodką historię o miłości z mafią w tle . Czego jak czego ale słodyczy w książkach akurat nie lubię … I gdy już myślałam , że będę rozczarowana - bum - totalne zaskoczenie , totalny zwrot akcji i pojawia się ona - tytułowa obsesja .

Kończąc tę książkę doszłam do wniosku, że autorki to specjalistki od zwrotów akcji, zaskakiwania czytelnika i trzymania w napięciu. Gdy akcja zwalnia, zaczyna się robić spokojnie, możecie być pewni , że to tylko cisza przed burzą i zrzucą na Was za chwilę bombę , a szczękę będziecie zbierać z podłogi. Totalny rollercoaster !

Intrygujący prolog , później urocza historia miłosna, a dalej dzieje się tak wiele , że nie sposób odłożyć książkę. Zakończenie mnie przeraziło , już myślałam - czemu ? Co to ma znaczyć ? Ale autorki ewidentnie lubią pogrywać z czytelnikami . Nie brakuje tu zatrważających momentów , brutalnych scen i niebezpieczeństwa. Zdecydowanie nie jest to erotyk choć i chwile namiętności się trafią ale to kolejna książka pokazująca , że nie samymi scenami sexu czytelnik żyje  ;) że można stworzyć coś ciekawego i wciągającego , bazującego na emocjach bohaterów .

Gdy Magdalena wraz z matką trafia do domu Volkovów zostaje poinformowana , że nie ma wdawać się w bliższe relacje z dwójką synów gospodarza . Wydaje się proste ale gdy Lazar ją dostrzega, nie potrafi się jej oprzeć i postanawia jak kot , zapolować na swoją myszkę . Nie spodziewał się jednak chyba tego, że poczuje do niej coś więcej i to aż tak wiele. Jednak Magdę przeraża życie mafii. Czy Lazar wybierze ją czy mafię ?

Świetnie to wszystko zostało rozegrane . Bardzo podobała mi się kreacja bohaterów, szczególnie Adrika i przyznam , że Mayry również i sądzę, że drugi tom zapowiada się obiecująco . Tu zaś pod koniec było już może nieco przysłodko jak na mój gust ale wyrównały to te momenty , w których byłam wręcz przerażona. Autorki tak manipulowały faktami, że chwilami strach obrócić stronę ,ale jednocześnie ciekawość nie pozwala na to aby tego nie zrobić.

Większość akcji toczy się w Gdańsku i aż tak się zastanawiałem na ile to może być realne. Czy wśród nas - zwykłych ludzi - dzieją się takie szalone rzeczy, mafia rządzi dyskretnie otoczeniem .

Tak więc moi drodzy , serdecznie polecam ten pełen emocji romans mafijny. Jest zupełnie inny niż się wydaje , nie dajcie się zwieść. Nieprzewidywalny, poruszający, szokujący i po prostu wart uwagi. Tu bohaterowie walczą o możliwość bycia ze sobą ale otoczenie uwzięło się by im to utrudnić. Czy przeznaczenie pozwoli im w końcu być razem ?Musicie się przekonać sami. Wg mnie nie będziecie tego żałować.

Dziękuję wydawnictwu za egzemplarz do recenzji .

Informacje dodatkowe o W sidłach obsesji:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2022-02-23
ISBN: 9788328720541
Dodał/a opinię: Marta BONIECKA

Tagi: Romans erotyczny bóg

Zobacz opinie o książce W sidłach obsesji

Kup książkę W sidłach obsesji

Miłość jest piękna, ale trudna. Tylko ta prawdziwa jest warta wysiłku (…) Nie ma rzeczy niemożliwych, a każda góra staje się łatwiejsza do przeskoczenia, kiedy mamy dla kogo się starać.

Zrodzony z gniewu
Paulina Zalecka0
Okładka ksiązki - Zrodzony z gniewu

W tej bajce księżniczka może liczyć tylko na siebie Chloe znalazła swojego księcia - zakochanego w niej chłopaka z dobrego domu, gotowego ożenić się z...

Niebezpieczne rady
Paulina Zalecka0
Okładka ksiązki - Niebezpieczne rady

Niektóre słowa mogą prowadzić do wielkiej namiętności. Szczególnie te nieprzemyślane... Liliana właśnie zaczyna naukę na rzeszowskiej uczelni, lecz nie...