W tym domu straszę

🍀Po raz pierwszy czytałam powieść komediową. Wiem, że nie był to ostatni raz.

🍀Iskra to młoda kobieta, którą polubiłam już od pierwszych stron. Dotykają ją wszystkie zdarzenia losowe, jakie ,,czepiają" się pechowców 😉
Ma przezabawne skojarzenia i chętnie się nimi dzieli, czasami robi to w myślach a czasami ups... na głos.

🍀Do tego dochodzi babcia, którą chcielibyśmy mieć a jednocześnie lepiej nie 😂 No i oczywiście Julek oraz Arnold... Jacyś mężczyźni muszą się koło Iskry kręcić. Nie ma tu gorącego romansu, krwawej zbrodni. Jest młoda kobieta ogarnięta potrzebą opieki nad babcią i babcia która boi się tej opieki jak ognia. Choć to może wydawać się dziwne to sytuacja ta przeradza się w prawdziwą komedię.

🍀Autorka ma niezwykłą łatwość dzielenia się słowem z czytelnikiem. Swoją opowieść toczy jakby od niechcenia, z wielką swobodą i lekkością. Poczucie humoru które temu towarzyszy zdecydowanie do mnie przemawia. Komiczne sytuacje, zabawne myślowe skojarzenia a wszystko ubrane w bardzo zgrabne słowa.

🍀Jest to debiut który uważam za niezwykle udany. Z przyjemnością sięgnę po kolejne książki Autorki. W końcu lubię miło spędzać wolny czas 😊

Informacje dodatkowe o W tym domu straszę:

Wydawnictwo: DRAGON
Data wydania: 2021-04-14
Kategoria: Inne
Dodał/a opinię: Ogrod-ksiazek

Tagi: Literatura humorystyczna bóg

Zobacz opinie o książce W tym domu straszę

Kup książkę W tym domu straszę