W zmowie z mordercą

Dostałam w tej książce to co w kryminałach bardzo lubię, czyli śledztwo, grzebanie w przeszłości, tajemnice, odkrywanie nowych wątków i kalkulowanie kto może być sprawcą morderstwa.
Dziennikarz śledczy Paweł Wolski jest tak inteligentnym bohaterem że aż miło czytać. Przy tym wszystkim jest po prostu miłym i dobrym człowiekiem... Mam wrażenie, że jeszcze nie czytałam książki gdzie spotkałbym drugiego takiego, no chyba, że w romansach. Młody człowiek, pełen ambicji, wytrwały, dociekliwy i skuteczny!!! Tak inny na tle wszystkich bohaterów walczących z demonami przeszłości.
Może nie było tak, że dreszcze przebiegały mi po plecach ale sięgałam po książkę w każdej wolnej chwili, gdyż chciałam wiedzieć co będzie dalej. Historia niezwykle mnie wciągnęła. Nie ma dłużyzn, bezsensownych rozważań, każda strona, każde zdanie jest potrzebne.
Uważam, że to bardzo dobry debiut i zdecydowanie czekam na kolejne książki auto

Informacje dodatkowe o W zmowie z mordercą:

Wydawnictwo: Dreams
Data wydania: 2020-10-06
ISBN: 978-83-66297-77-7
Dodał/a opinię: Ogrod-ksiazek

Zobacz opinie o książce W zmowie z mordercą

Kup książkę W zmowie z mordercą

Tylko ci, którzy naprawdę musieli dotrzeć gdzieś za wszelką cenę, nie dawali za wygraną.

Twarz bestii
Bartłomiej Kowaliński0
Okładka ksiązki - Twarz bestii

Nikt nie rodzi się bestią... W sądeckiej rzece odnaleziono zwłoki miejscowej dziewczyny, a ostatnią osobą, z którą się spotkała, był jej chłopak. Przypadkowy...